نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490645
انتقاد عارف از هجمه‌ها علیه روحانی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۱
در آخرین جلسه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان کمیته‌هایی جهت تعامل با دولت و ارزیابی عملکرد این شورا تشکیل شد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف با اشاره به هجمه های صورت گرفته علیه روحانی از سوی برخی اشخاص تاکید کرد: در شرایطی که منطقه در فضای ملتهبی به سر می برد ضرورت اتحاد و هماهنگی مردم و همه نهادها و قوای کشور ضرورتی انکارناپذیر است و در همین راستا شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان برای دستیابی به شرایطی که منتج به همکاری همه ظرفیت‌های درون کشور برای توفیق و تقویت ارکان نظام جمهوری اسلامی شود از هرگونه تلاشی دریغ نمی‌کند.

وی در همین راستا اظهار امیدواری کرد که روحانی با توجه به انتظار مردم با تشکیل کابینه کارآمد و اثربخش بتواند مجری برنامه‌ها و شعارهای انتخاباتی شان باشد.

در ادامه این جلسه تشکیل کمیته ارزیابی عملکرد شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان و اعضای آن به تصویب رسید و مقرر شد این کمیته با نظرخواهی از نخبگان و صاحبنظران به ارزیابی عملکرد این شورا در دوره گذشته بپردازد. همچنین تشکیل کمیته تعامل شورای عالی با دولت و شوراهای شهر و روستا به تصویب اعضاء رسید.
 
کلمات کلیدی : عارف+روحانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۰۰:۳۹:۴۳
وقتی به احمدی نژاد هجمه ناجوانمردانه میشد کجا بودی؟؟؟ (4466196) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۰۱:۴۰:۲۷
روحانی داره دم به دقیقه یه حاشیه درست میکنه که گلابی های برجام فراموش بشن، لطفا ادرس غلط ندهید (4466221) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۰۷:۳۲:۵۹
چیزی که مهم است دعواهای جناحی است مردم که اهمیتی ندارند (4466320) (alef-11)
 
کریم
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۰۷:۳۳:۰۰
آقای عارف چقدر محکم انتقاد کردند !!!! دستشون درد نکنه که از آقای دکتر روحانی اینطور محکم حمایت کردند (4466321) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.