توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440244
انتشار اطلاعات بیشتر از حالت بازی در ویندوز 10
بخش دانش و فناوری الف،10 بهمن95
مایکروسافت اطلاعات بیشتری را در مورد حالت بازی یا Game Mode که به تازگی به سیستم عامل ویندوز 10 اضافه کرده منتشر نموده است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۹
به گزارش فارس ، هدف از ارائه این خدمات به کاربران ویندوز 10 بهینه سازی پردازنده مرکزی و کارت گرافیکی رایانه ها برای اجرای بازی های ویدئویی بدون تاخیر و هرگونه مشکل جانبی است.

فعلا این خدمات از طریق برنامه Windows Insiders در دسترس عده معدودی از کاربران قرار گرفته و انتظار می رود عموم کاربران بتوانند تا پاییز از آن بهره مند شوند.

کوین گامیل رییس برنامه پلاتفورم ایکس باکس در این مورد گفت: کارکردهای ویندوز 10 در حین اجرای بازی ها بهینه سازی می شود و از منابع به بهترین شکل استفاده خواهد شد تا مشخص شود که این سیستم عامل از توان اجرای برنامه های مختلف با حداکثر کیفیت برخوردار است.

ویندوز 10 برای اجرای بازی های ویدئویی مختلف عملکرد پردازنده مرکزی خود را تا 2 درصد ارتقا می دهد، اما این رقم در صورت لزوم تا 10 درصد هم قابل افزایش است.

مایکروسافت فهرستی از بازی ها که فعلا با این قابلیت سازگار شده اند را منتشر کرده و البته به کاربران امکان داده که در صورت تمایل از فعال کردن قابلیت یاد شده خودداری کنند.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری-ویندوز 10
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.