توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506845
شین تائه یونگ: بدون شک ایران را شکست می‌دهیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶
سرمربی کره جنوبی با اطمینان می‌گوید که تیمش برابر ایران برنده خواهد شد.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های ملی فوتبال کره جنوبی و ایران در چارچوب انتخابی جام جهانی فردا (پنج‌شنبه) ساعت ۱۶:۳۰ برگزار می‌شود. شین تائه یونگ، سرمربی کره در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل ایران اظهار کرد: می‌خواهیم مقابل ایران توان و قدرت کره جنوبی را نشان دهیم. از هواداران انتظار دارم به استادیوم بیایند. بدون شک برابر ایران برنده خواهیم شد و سه امتیاز مسابقه را کسب خواهیم کرد.

سرمربی کره ‌اضافه کرد: تمرینات خیلی خوبی در چند روز اخیر داشته‌ایم و باید تاکید کنم که تیم در شرایط خیلی خوبی قرار دارد. اعتماد به نفس خوبی در تیم ایجاد کرده‌ایم و مطمئنم که فردا (پنج‌شنبه) بازی خوبی را برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به نمایش خواهیم گذاشت. من در این مدت کم حضور در راس تیم‌ ‌ملی نتوانستم کار زیادی انجام دهم، فقط تلاشم این بود که اعتماد به نفس و انگیزه را در بازیکنانم زنده کنم.

شین تائه یونگ ادامه‌ داد: مطمئنم که تمام مردم کره انتظار دارند ما تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران را شکست دهیم. دو بازی پیش رو داریم که هر دوی آنها دشوار هستند. نمی‌خواهیم کار را به تاشکند بکشانیم چون در آنجا بازی سخت‌تری خواهیم داشت. ایران هم تیمی نیست که به راحتی اجازه دهد ما فوتبال خودمان را بازی کنیم ولی من حتم دارم که سه امتیاز مسابقه با ایران را کسب خواهیم کرد.

او افزود: قدرت فوتبال ایران روی ضد حملات این تیم است. به خوبی حریف را آنالیز کردیم و بازیکنان از قدرت تیم حریف آگاهی دارند. از بازیکنانم خواسته‌ام تا با آرامش کار خود را انجام دهند. در فوتبال یاد گرفته‌ام که قول ندهم چون توپ گرد است و هر اتفاقی رخ می‌دهد. ما بیش از ۱۰ روز است که مداوم تیم ملی فوتبال ایران را آنالیز کرده و تمرین کرده‌ایم و این را می‌دانم که تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران قطعا به اندازه ما برای این بازی آماده نشده است.

سرمربی کره در پایان صحبت خود، گفت‌: هواداران نقش مهمی در موفقیت ما خواهند داشت و فردا هم از آنها می‌خواهم که روز باشکوهی را برای ما رقم بزنند و حریف را تحت فشار قرار دهند.
 
کلمات کلیدی : کی روش + مقدماتی جام جهانی + ایران و کره
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.