توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425746
آخرین خبرها از اقدامات درباره پدیده شاندیز
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۳
رئیس کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده شاندیز از ارسال گزارش مربوط به آخرین اقدامات انجام شده در راستای حل مشکلات شرکت پدیده شاندیز ازسوی وزیر کشور برای روسای قوا، معاون اول رئیس‌جمهور، وزرا و روسای دستگاه‌های مربوط با این موضوع خبر داد.

به گزارش ایسنا، بابک دین‌پرست افزود: همانطور که قبلاً نیز وعده داده شده بود، گزارش نحوه اجرای مصوبات ۲۳ گانه مربوط به جلسه مورخ ۹۵/۹/۲، درموعد مقررخود، یعنی روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۹/۲۴، درقالب یک گزارش۳۳ صفحه‌ای تنظیم و پس از تایید رحمانی فضلی وزیر کشور، برای استحضار ریاست جمهوری، روسای قوای مقننه و قضائیه، معاون اول رئیس‌جمهور و وزرا و مسئولان دستگاه‌های اجرائی مرتبط با موضوع ارسال شد.

وی درخصوص محتوای این گزارش تصریح کرد: پس ازآنکه مصوبات ۲۳گانه کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده شاندیز با تائید نهایی وزیر کشور به مسئولان دستگاه‌های اجرایی ذیربط ابلاغ شد، گزارش روند اقدامات و پیگیری‌های انجام یافته درطول یک ماهه گذشته و منتهی به تاریخ ارسال گزارش نیز، مرتباً به استحضار رحمانی فضلی رسید و با هدایت ومدیریت مستقیم ایشان و مذاکرات و پیگیری‌های بلاواسطه وزیر کشور از سایر وزرا و رؤسای سازمان‌های اجرایی مسئول، اجرای مصوبات ابلاغی، روندی منطقی و قابل قبول به خود گرفت.

رئیس کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده شاندیز با بیان اینکه تقریباً اکثر مجوزهای قانونی مورد نیاز از سوی مسئولین دستگاه‌های اجرایی ذیربط صادر و اختیارات مورد نیاز برای حل وفصل مشکلات موجود نیز به مدیران استانی مرتبط تفویض شده است، تاکید کرد: اکنون زمان همدلی، تعامل سازنده، اهتمام بیش از پیش و نقش‌آفرینی موثرتر مسئولان ذیربط دستگاه‌های استانی برای تحقق واجرایی کردن مصوبات ابلاغی، درکوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون فوت وقت و در نتیجه خوشنودی سهامداران فرا رسیده است.

وی تصریح کرد: البته این امربه معنای عدم نظارت وپیگیری این مهم توسط دستگاه‌های مرکزی از رده تابعه استانی خود نبوده و بالعکس، دراین بازه زمانی بسیارحساس، ضرورت تقویت امور نظارتی دراین خصوص، بیش ازهر زمان دیگری احساس می شود.

دین پرست در پایان با اشاره به اینکه با ابلاغ رسمی وزیرکشور، استاندار خراسان رضوی در تداوم واستمرار فعالیت‌های قابل تقدیرگذشته، مسئولیت ایجاد هماهنگی در سطح دستگاه‌های مسئول استان برای اجرایی کردن تمامی مصوبات وارائه گزارش اقدامات انجام شده را برعهده دارد افزود: دبیرخانه کارگروه ویژه پیگیری مسائل مربوط به شرکت پدیده شاندیز نیز به صورت منظم و بی‌وقفه، بر روند اجرای مصوبات ابلاغی ازسوی وزیر کشور، درسطح دستگاه‌ها و نهادهای ملی و استانی، نظارت دقیق وکامل داشته و نتایج حاصل از اقدامات انجام شده و موانع و مشکلات احتمالی موجود را به منظور اخذ تدابیر لازم، بصورت نوبه‌ای و آنی به وزیر کشور ارائه خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : پدیده شاندیز + فساد اقتصادی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.