توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503442
پزشک معالج مهدی کروبی: حال عمومی آقای کروبی خوب است و جای نگرانی نیست
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰
پزشک معالج حجت الاسلام کروبی اعلام کرد حال عمومی آقای کروبی خوب است و جای نگرانی نیست.

به گزارش ایسنا، پزشک معالج مهدی کروبی در این باره گفت: آقای کروبی در تاریخ 25 مرداد به علت شکایت از سرگیجه و افزایش فشار خون به مرکز قلب و عروق شهید رجایی منتقل شدند و در بررسی‌ها مشخص شد عملکرد پیس‌میکر(باطری قلب) بیمار طبیعی است و ریتم قلبی مناسب دارد اما یکی از مسیرهای پیس‌میکر اشکال کارکرد داشت که این مشکل در 5 الی 10 درصد بیماران پس از عمل ممکن است مشاهده شود.این پزشک متخصص قلب با اشاره به اینکه این مشکل آقای کروبی امروز شنبه 28 مرداد برطرف شد، اضافه کرد: در حال حاضر از نظر عملکرد پیس‌میکر و ریتم  قلب و فشارخون در وضعیت مناسب و پایداری قرار دارند.

به گفته پزشک معالج کروبی، عمل اولیه تعبیه پیس‌میکر و عمل امروز برای رفع اشکال، تحت بی‌حسی موضعی و تزریق داروهای آرامبخش صورت گرفت و به بیمار بیهوشی عمومی داده نشد. همچنین هر دو عمل جزء اعمال کم تهاجمی محسوب می‌شوند و کل مدت عمل از زمان آماده سازی تا تعبیه پیس میکر و بیداری کامل بیمار، کمتر از دو ساعت طول کشید.
 
کلمات کلیدی : مهدی کروبی+بیمارستان+بیماری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.