نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473248
ترامپ: با هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه من ظالمانه رفتار نشده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶
رئیس‌جمهور آمریکا در جشن فارغ‌التحصیلی آکادمی گارد ساحلی آمریکا تاکید کرد که در مقایسه با سایر روسای جمهور مورد "ظالمانه‌ترین" برخورد به ویژه از سوی رسانه‌ها قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه واشنگتن پست، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در جشن فارغ‌التحصیلی آکادمی گارد ساحلی آمریکا گفت: ببینید اخیرا با من چگونه رفتار شده است به ویژه از سوی رسانه‌ها. می‌توانم با اطمینان به شما بگویم که با هیچ سیاستمداری در تاریخ بدتر و ظالمانه‌تر از من برخورد نشده است. ترامپ در جریان این سخنرانی توصیه کرد: هنگامی که با چنین سطحی از مخالفت مواجه می‌شوید سرتان را پایین بیندازید و تنها بجنگید.

وی افزود: نمی‌توانید اجازه دهید منتقدان و مخالفانتان مانع رسیدن شما به رویاهایتان شوند. مخالفت شما را قوی‌تر می‌سازد. هرگز از چیزی که می‌دانید درست است دست نکشید.

ترامپ در جریان این سخنرانی به مناقشه‌های اخیر از جمله گزارشاتی مبنی بر اینکه وی از جیمز کومی، رئیس سابق اف‌بی‌آی خواسته تا تحقیقاتش را از مایکل فلن، مشاور امنیت ملی آمریکا متوقف کند و اینکه اطلاعات محرمانه‌ای را با مقامات روسی در جریان دیدار در کاخ سفید به اشتراک گذاشته اشاره‌ای نکرد اما ظاهرا ترامپ روی سخنش به پوشش‌های رسانه‌ای از این مسائل بود که همه چیز را در واشنگتن تحت الشعاع قرار داده‌اند.

ترامپ گفت: با اطمینان به شما می‌گویم که با هیچ سیاستمداری در تاریخ ظالمانه‌تر و بدتر از من برخورد نشده است. من انتخاب نشدم تا به رسانه‌های واشنگتن یا به منافع خاص خدمت کنم بلکه انتخاب شدم تا به زنان و مردان فراموش شده کشورمان خدمت کنم.

وی افزود: شما باید به طور مناسب وارد عمل شوید و یاد بگیرید که چطور تحت فشارهای زیاد عمل کنید.
 
کلمات کلیدی : ترامپ + امریکا +کاخ سفید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۸ ۱۲:۵۴:۱۹
چون تو در حد و اندازه یک رییس جمهور نیستی (4370153) (alef-11)
 
خاطره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۸ ۲۰:۴۱:۳۵
این ضعف دموکراسی است یا قدرتش نمیدانم ولی ترامپ برآمده از رای مردم آمریکاست. (4371197) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.