توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484147
واکنش رسانه‌های آمریکایی به مستند زندگی پوتین
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۴
رسانه‌های غربی الیور استون را به خوشرویی بیش از حد با پوتین متهم کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از راسیسکایا گازتا، الیور استون، کارگردان آمریکایی در اظهارنظری از واکنش رسانه‌های آمریکایی در خصوص فیلم مستند "ولادیمیر پوتین - رئیس جمهور روسیه" ابراز تعجب کرد.

وی گفت: این واکنش رسانه‌های آمریکایی یادآور رمان "1984" به نگارش "جورج اورول" نویسنده معروف انگلیسی است.

این کارگردان امریکایی ادامه داد:هفته گذشته ، هفته نفرت بود. این مطلب اشاره‌ای  به رمان 1984 است که در آن نقل شده یک حکومت استبدادی در جنوب اقیانوس آرام یک بار در سال" هفته نفرت" را برپا می‌کند، تا جامعه بتواند یک تصور و ذهنیت اجتماعی از یک دشمن خارجی برای خود مجسم کند.

استون ادامه داد: نظریه دخالت کرملین در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، یک "عقیده منزجرکننده" است ،در واقع، رسانه‌های آمریکایی از ترامپ متنفر هستند اما آنها گاها با یکدیگر متحد می‌شوند.  

هفته پیش کانال تلویزیونی "شو تایم” آمریکا  پخش فیلم مستند الیور استون کارگردان آمریکایی با عنوان "مصاحبه با پوتین” را آغاز کرد.
رسانه‌های غربی با خصومت نسبت به این فیلم مستند درباره زندگی پوتین واکنش نشان داده‌اند و  استون را به ملایمت بیش از حد با رئیس جمهور روسیه متهم کرده‌اند!
 
کلمات کلیدی : پوتین + روسیه + آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.