نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508041
ماجرای موسسه مالی فرشتگان و اموالی که به غارت رفت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۶
سخنگوی قوه قضاییه گفت: لیستی بازپرس درباره مسئول فرشتگان به من داده بود که واقعا کله آدم سوت می کشد. چه اموال زیادی که این فرد به نام همسر و سایر بستگان خود نکرده است.

به گزارش فارس، حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در صدوهفدهمین نشست خبری خود در پاسخ به سئوال دیگری درباره پرونده موسسه مالی کاسپین اظهار کرد: در این ارتباط بانک مرکزی یک خط اعتباری تشکیل داد و 15 هزار میلیارد ریال تا به امروز از این خط اعتباری برای پرداخت به کسانی که سپرده خود را می خواستند استفاده شده است.

وی افزود: برای پرداخت ها نیز یک جدول بندی ایجاد شده است. تا به امروز به 80 شعبه کاسپین اجازه فعالیت داده شده و این افزایش پیدا می کند.

اژه‌ای گفت: از چند تعاونی اعتبار منحل شده، 3 شرکت مشکل اساسی داشت که یکی از آنها شرکت فرشتگان بود که مشئولان اصلی آن بازداشت هستند و متاسفانه کسری سنگین دارند.

سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: یکی از گله هایی که ما از دولت و بانک مرکزی داشتیم، ایحاد این شرکت ها بدون نظارت بود. چرا باید بنشینیم تا شرکتی مثل فرشتگان ایجاد شود.

اژه‌ای خاطرنشان کرد: لیستی بازپرس درباره مسئول فرشتگان به من داده بود که واقعا کله آدم سوت می کشد. چه اموال زیادی که این فرد به نام همسر و سایر بستگان خود نکرده است.

وی افزود: امیدواریم با تمهیدات بانک مرکزی و هماهنگی با قوه قضاییه، پول مردم ان شاءالله زودتر به دستشان برسد. قوه قضاییه هم تلاش می کند اموال اینها را شناسایی کند.

محسنی اژه‌ای اضافه کرد: آن طور که دادستان هم، 960 میلیارد تومان از پول های خود این شرکت ها به مردم پرداخت شده که جدای از 15 هزار میلیارد ریال است. از مردم درخواست دارم وقتی یک شرکتی سود زیادی دارند، واقعا شک کنند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۵:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۶:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۰ ۱۳:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۰ ۱۲:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۰ ۱۲:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۰ ۱۱:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۱۴:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۲۳:۴۱
 
۱۳۹۴/۱۱/۰۴ ۱۶:۳۰
 
۱۳۹۴/۰۶/۰۸ ۱۷:۴۱
 
 
کلمات کلیدی : محسنی اژه ای، قوه قضائیه، نشست خبری،نجومی بگیران، حقوق نجومی، پرونده مداحان
 
م.ع
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۸:۲۹:۲۱
گفتته می شودساخت چند صد دستگاه ساختمان در عبذل آباد را دردست داشته اند.صحت وسقم آن را نمی دانم اما چنین شایعه ای هست. خوب است قوه محترم قضاییه موضوع را جستجو کند. (4544524) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.