نظر منتشر شده
۱۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 408745
آخوندی:‌ مسکن مهر پردیس حاصل شلختگی مدیران قبلی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۰
وزیر راه و شهرسازی گفت:‌ مسکن مهر پردیس حتی در برخی سایت‌ها معبر دسترسی هم نداشت و ما از محل منابع داخلی تونل و راه حائل ساختیم و این پروژه حاصل شلختگی در تصمیم‌گیری مدیران قبلی است.

به گزارش فارس، عباس آخوندی امروز در حاشیه دوازدهمین همایش و نمایشگاه سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی درباره مسکن مهر و پیشرفت پروژه‌های آن اعلام کرد، قائم مقام بنده در این حوزه هر هفته پایان کار مسکن مهر تعدادی از شهرها اعلام می‌کند و در اغلب پروژه‌ها پیشرفت مناسبی داریم و فقط مشکلاتی در مسکن مهر پردیس وجود دارد. 

وی ادامه داد: مشکل پردیس به دلیل آن است که عمده کار آن از اواخر سال 91 و اوایل سال 92 آغاز شد که با بیشترین موقعیت تورمی اقتصاد ایران مواجه بود. 

وزیر راه و شهرسازی گفت: ما در بدترین موقعیت اقتصادی، آنجا دیوارهای حائل 17 متری برای ایجاد معبر ساختیم، ضمن آنکه تونل‌های دسترسی به سایت‌ها از محل اعتبارات خودمان اجرا شد. 

آخوندی افزود: شرایط بدی بود و تصمیم‌گیران قبلی، تصمیمات اشتباهی اخذ کردند و دولت ما وارث تصمیمات اشتباه است؛ باید این تصمیم اشتباه را تحمل کنیم و معتقدم نباید خریداران جریمه شوند، اما باید پذیرفت موضوع پیچیده است، عده‌ای تصمیم گرفتند از مردم پول بگیرند، بدون آنکه زیرساخت‌های آب، برق و معابر دسترسی ایجاد کنند، حتی در بخشنامه‌ای رفته‌اند، از پول مردم راه ایجاد کرده‌اند، اما ما توانسته‌ایم با فشار به منابع داخلی خود احداث راه دسترسی و تونل را اجرایی کنیم. 

آخوندی بیان کرد: خدمات زیربنایی در پردیس ایجاد کرده‌ایم و پروژه‌ها فعال است، اما به هر حال عقب‌ماندگی‌هایی دارد و ما میراث‌دار بی‌برنامگی و شلختگی هستیم که باید همه این شلختگی را تحمل کنند و قرار نیست بار این شلختگی فقط بر دوش وزارت راه و شهرسازی باشد. 

وی افزود: باید به جای نیش و کنایه، همه کمک کنیم تا این پروژه به سرانجام برسد و موانع تکمیل برداشته شود.
 
کلمات کلیدی : آخوندی+مسکن مهر
 
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۵:۴۰:۱۹
شما برای مردم چکار کردید... (3995680) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۹:۵۷:۵۷
بابا این دولت احمدی نژاد هم خوب بهانه ای هستا
تا 70 سال دیگه هر مسئولی بی عرضه گیر خودش را به دولت احمدی نژاد نسبت می دهد.

دولت احمدی نژاد بزرگترین لطف به همه دولتها است (3996011) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۲۱:۵۴:۳۲
روز رأي اعتماد كه خود از طراحان مسكن مهر نام برديد
عجب! (3996153) (alef-13)
 
حمید 1
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۶:۰۱:۳۸
کسی نیست جلوی حرفهای بی معنی این آقا را بگیره !!!!!!!!!!! فکر می کند با یک عده بچه حرف می زنه .اگر صد سال هم وزیر باشه به اندازه یک صدم دولت قبل نمی تواند مسکن درست کته . (3995709) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۱ ۰۸:۰۲:۴۳
تونل ها که در دولت قبل ساخته شد. این اقا بنام خودش تمام کرد؟؟؟؟؟؟؟ (3996458) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۶:۱۴:۰۵
خودتون دارید نیش و کنایه به دولت قبل میزنید ، دولت قبل هم بهونه ی خوبی شده که از زیر مسولیت شانه خالی کنید
دلم برای احمدی نژاد میسوزه (3995729) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۷:۰۲:۰۲
جز مشتی ادعا و بی کفایتی دولت شما چه کرده؟
خدا شاهد است در مسیر یکی از روستاهای پر تردد استان یزد دولت جدید قصد دارددو کیلومتر راه رو تعریض کنه.از اغاز پروژه تا الان تقریبا دوساله و هنوز کار تکمیل نشده.
مسیر یزد به بافق با حدود نود درصد پیشرفت فیزیکی تحویل دولت یازدهم شده اما تو این سه سال یک درصد پیشرفت نکرده.
جاده ریلی قزوین رشت با حدود هشتاد درصد پیشرفت فیزیکی میراث دولت قبل هنوز در دولت جدید تکمیل و راه اندازی نشده!!
تنها هنر این دولت واگذاری اشپزی قطارهای کشور به اتریشی ها بوده.
واقعا باید برای اینهمه ادعا و بی کفایتی ژنرالهای دولت یازدهم متاسف بود (3995775) (alef-11)
 
متقاضی پردیس
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۸:۰۴:۱۷
یک لحظه توجه
سال 91 که ثبت نام پردیس شروع شد،قرار بود ما 32 میلیون بدیم و 18 ماهه تحویل بگیریم،
چند ماه گذشت گفتن،36 تومن،بعد گفتن 42 تومن...
حالا18 ماه شده بیش از 50 ماه و هنوز خبری نیست!!! و دوباره حرف از 60 تا 70 واریزیه با وامش حدود 100 تومن میشه،حالا تو اون بیابونا 25 تومن هم زیاده.

ما باید این مشکلات به کی بگیم،مسئولین این دولت هم فقط توهین می کنند.
من به این دولت و اون دولت چیکار دارم ،اگر این 42 تومن تو بانک بود تو این 5 ساله دو برابر میشد یا (3995858) (alef-11)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۸:۴۳:۳۰
اخه شما برای مردم چکار کردی فقط یک مثال بزن تا باورت کنیم. فقط عادت کردی به دیگران گیر بدهی . بابا خیلی از فقیران در مسکن مهر صاحب خانه شدن (3995926) (alef-11)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۲۱:۰۴:۵۷
خیانتی که درمسکن مهر شده هنوز زوایای آنرا مردم نمی دانند برای مثال کیفیت خیلی پایین سازه ازقبیل اسکلت وبتن که من مطمئن هستم با یک زلزلزه 3 ریشتری فرو خواهد ریخت آگر باورتان نمی شود به فاز7 شهر جدید هشتگرد پروژه هسا بروید وببنید که چه خیانتی شده گناه مردم چه بوده با این مشکلات و.... آیا این نبود یک برنمامه کارشناسی را نشان نمی دهد ؟چرا باید قبول نکنیم این روش اشتباه بوده ؟ (3996097) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۹:۱۳:۴۷
ما که از روز اول بعنوان سازنده در پردیس مسکن مهر حضور داشتیم معضل وقتی پیش آمد که آن جدبت دولت قبل در دولت جدید از بین رفت و معضل وقتی ببشتر شد که مدیر عامل منصوب دولت قبل را برداشتن .آقای خوندی ترا خدا بس کن دیگه شماها .....کارهای بزرگ را ندارید. .... هر که خواست زنگ بزنه دلایلم بشنوه (3995975) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۹:۳۰:۱۱
... و ایضا بی عرضگی مدیران فعلی... (3995992) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۹:۵۶:۰۷
شما تو این پونصد سالی که وزیر بودی چندتا خونه ساختی برا ملت؟ جز اینکه مستاجرا بدبختر شدن. واگذراتون میکنم به خدا که مسکن مهر ما رو سه سال عقب انداختین. (3996009) (alef-11)
 
علی رضایی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۲۰:۲۷:۵۵
بنده متقاضی هسا 3 سال 92براساس قرارداد کل وجه واریزی ام راتکمیل کردم امروز رفتم اونجا میگن 5میلیون دیگه بریز خونه رو تحویل بگیر و قسط بده !....رفتم خونه رو دیدم فقط به درد انباری میخوره هیچی اش کامل نیست من نمی دونم پول واریزی ما کجا مصرف شده و به کجا باید شکایت کنیم؟ (3996049) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۱ ۰۰:۲۶:۲۸
آقای وزیر : شمارا به خدا کامل کردن مسکن محرومان واجب تر است یا خرید هواپیما برای پروازهای خارجی از ما بهتران ؟ . شرکت های خارجی بسیار بهتر وارزان تر می توانند حد اقل برای مدتی مارا به داشتن هواپیما که همه چیزش وابسته به اجانب است بی نیاز کنند . دارید کشوررا به زیر بار بدهی 27 میلیارد دلاری می برید ، چرا ؟ . می خواهید هواپیماهای جدید را به ایران ایر ورشکسته وزیان ده ( که بیش از ده برابر نیازش کارمند دارد ، واگذار کنید وبعد توقع سود از ایشان داشته باشیدتا بتوانید قسط ها را بپردازید؟ زهی خیال باطل (3996335) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.