توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499349
دستگیری قاتل ۱۵ ساله جیرفتی که عموی خود را کشت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۸
دادستان عمومی و انقلاب جیرفت با اشاره به اینکه قاتل ۱۵ ساله کمتر از ۵ ساعت در جیرفت دستگیر شد گفت: این قتل با یک قبضه اسلحه شکاری صورت گرفته‌ است.

به گزارش تسنیم، حسین سلامی عصر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات قتل امروز روستای هیشین از توابع شهرستان جیرفت اظهارداشت: این قتل با یک قبضه اسلحه شکاری صورت گرفته‌ است.

وی با بیان اینکه مقتول فردی 55 ساله به‌نام عبدالمجید بهره‌مند است، تصریح کرد: قاتل 15 ساله به‌نام (س - ب ) برادرزاده مقتول است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت عنوان کرد: قاتل کمتر از 5 ساعت  به همراه اسلحه‌ای که با آن قتل را انجام داده بود دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: پروند برای ادامه تحقیقات به بازپرس شعبه دوم ارجاع و درحال تکمیل تحقیقات است.

سلامی با اشاره به علت قتل، اظهار داشت: این قتل در پی اختلاف و درگیری لفظی در حالی که مقتول در خواب بوده است صورت گرفته‌است.

وی با بیان اینکه قاتل سن پایینی دارد، عنوان کرد: اصلحه و دیگر صلاح‌های سرد وگرم نباید به‌راحتی در اختیار هر کسی قراربگیرد چرا که باعث چنین حوادث جبران ناپذیری می‌شود.
 
کلمات کلیدی : قتل+قاتل ۱۵ ساله+جیرفت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.