توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442945
حذف قریب الوقوع برنامه‌های قدیمی از فروشگاه آنلاین آیفون
بخش دانش و فناوری الف،18 بهمن95
پیام جدیدی که در نسخه بتای تازه iOS 10 نمایش داده می شود دال بر این است که اپل قصد دارد هزاران اپ آیفون را که با پردازنده های 64بیتی سازگار نشده اند، حذف کند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۰
به گزارش خبرگزاری فارس ، اکثر این برنامه ها، برنامه های کاربردی هستند و در میان آنها تعداد زیادی بازی هم وجود دارد که مدتهاست به روز نشده و تنها نسخه هایی قدیمی از آنها وجود دارد.

اپل از مدتی قبل از توسعه دهندگان خواسته بود تا برنامه های عرضه شده خود را در اپ استور به روز کرده و نسخه های قدیمی این برنامه ها را با نسخه های جدید و پیشرفته جایگزین کنند. یکی از درخواست های مهم اپل در این زمینه عرضه نسخه های 64 بیتی برنامه های یاد شده بود که در سال 2015 اتفاق افتاد.

در پاییز گذشته این شرکت اولین گام محکم خود را در این زمینه برداشت و 43300 برنامه قدیمی و به روزنشده را از فروشگاه آنلاین خود حذف کرد. حالا به نظر می رسد این شرکت می خواهد هزاران برنامه دیگر را نیز به شیوه ای مشابه از اپ استور حذف نماید.

پیش از این اپل به کاربران هشدار می داد که نصب نسخه های 32 بیتی از برنامه های مختلف باعث کند شدن فعالیت آیفون خواهد شد. اما این نسخه ها با نسخه 11 از ای او اس و نسخه های پیشرفته تر سازگاری ندارند.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ فروشگاه آنلاین آیفون
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.