نظر منتشر شده
۲۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 381079
اپل: در ایران نمایندگی نمی‌زنیم!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۲
شرکت اپل در پاسخ به یکی از کاربران ایرانی گفت در ایران هیچ کدام از محصولاتش را به فروش نمی رساند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ چندی پیش، خبر اجرای طرح رجیستری با هدف مبارزه با ورود گوشی‌های هوشمند قاچاق به کشور اعلام و در پی آن خبری مبنی بر جمع آوری گوشی های آیفون منتشر شد.

این موضوع در پی تصمیمی است که بر اساس آن تنها گوشی‌هایی قابلیت فعالیت و خرید و فروش در کشور را داشته باشند که دارای نمایندگی در کشور هستند. به دلیل وجود نداشتن نمایندگی اصلی شرکت اپل در ایران، ۹ شرکت آمادگی خود را برای ارائه خدمات پس از فروش شرکت اپل را اعلام کردند که برای رسمی شدن‌شان باید توسط این شرکت تایید شوند.

یکی از کاربران ایرانی از شرکت اپل تقاضای تاسیس نمایندگی در داخل کشور داشت. این شرکت در جواب کاربر ایرانی گفت که دست به چنین کاری نمی‌زند و حاضر به این کار نیست.

کاربران ایرانی نوشت:"سلام ، من يك ايرانى هستم! يك ايرانى كه ميخواد از شركت اپل خواهش كنه تا قبل از اجراى طرح رجيسترى موبايل هاى آيفون در ايران نمايندگى تاسيس كنه ، اين عادلانه نيست كه اين همه كاربر در داخل ايران از محصولات اپل استفاده كنند و از هيچگونه خدمات اين محصولات بهره مند نشن. وزارت ارتباطات ايران درحال اجراى طرح رجيسترى تلفن همراه است كه اگر تا زمان اجراى اين طرح شركت اپل در ايران نمايندگى اصلى ثبت نكنه تمام گوشى هاى ما كاربران كه از آيفون استفاده ميكنيم بدون رجيسترى فرض ميشه و از دسترس تمامى شبكه هاى موبايل ايران خارج ميشه از واحد پشتيبانى شركت اپل خواهش ميكنم براى ما كاربران آيفون در ايران كارى كنيد".

پاسخ شرکت اپل:"اپل هیچ گوشی و دستگاهی را در داخل ایران نمی فروشد. بر اساس این طرح، همه ی گوشی های آیفون توقیف می‌شوند و اپل در مقابل این تصمیم کاری نمی تواند بکند. به ویژه گوشی هایی که از طریق بازار سیاه و یا جاهای دیگر به داخل کشور وارد می‌شود. من (و شاید همه ی آمریکایی ها) به خاطر این مشکل متاسفم. با ارزوی موفقیت برای شما".
 
کلمات کلیدی : اپل+آیفون
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۰۸:۱۴:۱۴
بعد خیلی از مردم ما پول حقوق دوسه ماهشون رو میدن ایفون مخصوصا خانومهای جوان در تهران فقط برای ژست بیسوادی تا کجا خود کم بینی چرا اینقدر (3883311) (alef-11)
 
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۱۱:۴۶:۵۹
درجه حسادتت در این پست کاملا مشهوده .

داری میسوزی که حتی با حقوق دو سه ماهت نمی تونی آیفون بخری ؟

دلم برات می سوزه . امیدوارم که وضعت خوب شه و تو هم بتونی برای ژست بی سوادیت اپل بخری !! (3883668) (alef-11)
 
همایون
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۰۸:۱۱:۴۷
دوست گرامی چرا حرف حق همیشه تلخه اینو که انصافا راست میگه چشم و هم چشمی داره بیداد میکنه . شاید جنابعالی از آیفون برای ژست و این حرفها استفاده نکنی ولی خدایی من خودم به شخصه آدم های زیادی دیدمه که علت اصلی خرید آیفون همین مورد پز دادن بوده. (3942823) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۰۸:۲۵:۵۴
اینم از برجام امریکایی (3883324) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۱۰:۰۶:۴۲
چه ربطی به برجام داره؟
مگه اپل جزو تحریم های هسته ای هست؟ (3883454) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۱۲:۱۷:۵۷
اتفاقاخوبم ربط داره!تدبیر میگفت تخریم اقتصادی برداشته میشه واردات صادرات راحت میشه سویفت برقراره ووووو!این ی نمونه کالای یو اسه ک ساپورت ننیشه هیچ!قابل استفادهمعمولی هم ب عنوان برقراری تماس,نیست! (3883773) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۱۲:۰۱:۵۶
به خاطر قوانین نا به سامان اقتصادی ایرانه مگه زمانی که قبل از محمود خان تحریم نبودیم اپل و مایکروسافت در ایران نمایندگی داشتند ؟! (3883711) (alef-11)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۰۸:۳۶:۳۰
اینم جواب دندان شکن به کسانی که به دنبال امریکا و محصولات امریکایی هستن. جوابتونو گرفتین؟ حالا برین جیب این صهیونیستارو پر کنید. (3883332) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۱۵:۵۱:۳۲
برای اینکه ایران به اتوماتیک یک شریک تجاری غیر قابل اعتماد هست آن هم با این فساد گسترده مقامات آن (3884330) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۰۸:۴۶:۴۶
بهترین جواب برای کسانی که معرفی خود را در داشتن برندهایی گران می بینند نه در داشتن شخصیت و اخلاق گران.... (3883345) (alef-11)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۰۹:۰۳:۵۱
ما که اپل نداشتیم و نخواهیم داشت و از ملت عزیز هم میخواهیم که اپل نگیرند تا اینجوری از سر غرور به اونها جواب داده نشه (3883373) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۰۹:۱۰:۴۴
اپل فقط در چین سالی‌ ۱۲۰ میلیون موبایل میفروشه، در ایران حداکثر ۱ میلیون با این همه آدم و نهادی که اگر بخواد نمیاندگی بزنه باید آنها را راضی‌ کنه... خوب معلومه عطا بازار ایران را به لقا آن میبکش... همه معروف‌های دنیا همین هستند... بوئینگ، ایرباس، مکدونالد، تویوتا، ایکیا و... در خبرها آمده بود که دولت هند با ۱،۲ میلیون جمعیت، قانون داده مجلس که ایکیا راضی‌ بشه در هند شعبه بزنه... ولی‌ ما در ایران، فکر می‌کنیم مرکز دنیا هستیم و همه باید دنبال ما باشند... پس بیشتر منتظر باشیم.... (3883383) (alef-11)
 
شهاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۰۹:۴۷:۴۸
انتظار دارن اپل واسه گوشی های قاچاق اینا دل بسوزونه؟! (3883419) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۰۹:۵۰:۰۰
معلومه قلابیه (3883423) (alef-11)
 
Qatar
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۱۱:۲۱:۴۴
تاییدی بر قاچاق بودن همه گوشی های اپل موجود در ایران. البته جوابیه رسمی با آن چیزی که پشت پرده توافق میشود متفاوت خواهد بود نگران نباشید همانان که گوشی قاچاق وارد می کنند خدمات پشتیبانی قاچاق هم می توانند ارایه کنند (3883600) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۱۱:۳۴:۱۵
وسط دعوا که نون و حلوا خیرات نمی کنند. (3883632) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۱۱:۴۳:۱۲
پس اين شركت هايي كه نمايندگي گرفتند چه مي شوند ؟ (3883651) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۱۳:۰۷:۲۳
ذلت حتی در تکنولوژی
من موندم گوشی های اپل با این همه محدودیت و قیمت بالا چرا اینقدر طرفدار دارن ؟ (3883933) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۲ ۱۵:۵۴:۳۶
به همون دلیلی که پیش شماره ای که با 1 شروع می شه گرون تر از اونیه که مثلا با 4 شروع می شه و مردم بابتش کلی پول می دن که پز پولداری شون تکمیل بشه و به قول برادر آرش دیگران رو به درجه اعلای حسادت نائل کنن (3899344) (alef-11)
 
امير
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۹ ۱۰:۴۵:۰۶
سلام
پس چى ميگن تهران پاساژ پايتخت نمايندگى رسمى محصولات اپل رو زدن (3956261) (alef-11)
 
توحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۲۲:۰۴:۱۱
سلام
به هر حال apple صاحب اختیار محصولات خود می باشد...... (4153051) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.