توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 411570
آخرین تلاش ترامپ و کلینتون باحملات لفظی به‌یکدیگر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۹
آخرین تلاش‌های دو نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا با همان حال و هوای تندی که در آغاز آن وجود داشت شب گذشته و در حالی به پایان رسید که هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ به حملات لفظی خود علیه یکدیگر ادامه دادند.
 
به گزارش میزان، آخرین تلاش‌های دو نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا با همان حال و هوای تندی که در آغاز آن وجود داشت شب گذشته و در حالی  به پایان رسید که کلینتون و ترامپ همچنان به حملات لفظی خود علیه یکدیگر ادامه دادند. شب گذشته ترامپ رقیب دموکرات خود را فریبکار معرفی کرد و هیلاری کلینتون نیز ترامپ را متهم به تقسیم و نابودی آمریکا کرد.

کلینتون و ترامپ در آخرین لحظات تبلیغات خود تلاش کردند تا در سه ایالت که در آنها وضعیت یکسانی دارند هواداران خود را ترغیب به شرکت در انتخابات کنند.

در نظرسنجی «رویترز-ایپسوس» هیلاری کلینتون 90 درصد شانس ورود به کاخ سفید را پیدا کرده است و در نظرسنجی این موسسه در مورد الکتورال کالج، کلینتون 303 و ترامپ 235 رأی را از آن خود کرده‌اند.

شب گذشته کلینتون در فیلادلفیا به همراه باراک اوباما در حضور مردم این شهر آخرین سخنرانی تبلیغاتی خود را انجام داد.
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات آمریکا ، هیلاری کلینتون ، دونالد ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.