نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491077
نماینده مجلس: آقایان گفتند رسیدگی به پرونده «فریدون» را متوقف کنیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۵
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: قبل از انتخابات آقایان از ما درخواست کردند که رسیدگی به پرونده حسین فریدون را متوقف کنیم.

سید محمدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده تحصیلی حسین فریدون، اظهار داشت: قرار بود در جلسه‌ای که با حضور آقایان قمی، خانلری و بنده برگزار شود در رابطه با پیگیری پرونده آقای حسین فرویدون تصمیم‌گیری شود که تا این لحظه به دلایلی این جلسه برگزار نشده است.

وی افزود: البته بنده امیدوارم که با پادرمیانی هئیت رئیسه کمیسیون آموزش و شخص آقای زاهدی این جلسه هر چه زودتر برگزار شود تا بتوانیم نتیجه پرونده را در اسرع وقت اعلام کنیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پاسخ به این سوال که آیا در جریان رسیدگی به این پرونده با فشارهای سیاسی نیز روبرو بوده‌اید؟ تصریح کرد: قبل از انتخابات آقایان از ما درخواست کردند که رسیدگی به این پرونده را متوقف کنیم که همین مسئله شایعه وجود تخلفات در این پرونده را قوت می‌بخشد، چرا که به اعتقاد آنها در صورت مطرح شدن پرونده در ایام رقابت‌های انتخاباتی، احتمال تاثیرگذاری در نتیجه انتخابات وجود داشت.

ابطحی ادامه داد: البته آقای قمی این‌گونه این مسئله را توجیه می‌کند که قبل از انتخابات هنوز اطلاعات پرونده کافی نبوده است. در هر حال به اعتقاد من هئیت رئیسه مجلس باید طی تذکری به کمیسیون آموزش عدم رعایت ماده 235 آئین‌نامه رسیدگی به این پرونده را اعلام کند.
 
کلمات کلیدی : حسین فریدون، مدرک تحصیلی، مجلس
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۰۹:۱۰:۳۶
مارو باش به چه مجلسی دل خوش کردیم با یه تشر جا میزنه البته جای نگرانی نیست اینها همانهایی هستند که جای امثال اقای توکلی رو پر کردن باشعار های احقاق حق ‍ومبارزه بافساد (4468232) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۰۹:۵۰:۲۷
کجاست قدمی برای رضای خدا؟ فقط معیار رضایت بندگان خداست (4468291) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.