توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506773
نقوی‌حسینی: سیاست‌های ترامپ نتیجه‌ای جز ایجاد بحران عمیق در آمریکا نخواهد داشت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۷
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که سیاست‌های ترامپ در آمریکا نتیجه‌ای جز ایجاد بحران عمیق نخواهد داشت.

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا در تحلیل از اتفاقات یک ماه گذشته در آمریکا گفت: سیاست‌های اعلامی و عملی ترامپ باعث بروز اتفاقاتی در جامعه‌ آمریکا شده که نتیجه‌ آن تنها به ایجاد بحران‌های عمیق ختم می‌شود.

وی با بیان این‌که تبعیض نژادی در آمریکا در حال احیا شدن است، افزود: این روزها شاهد زیر پا گذاشتن قوانین و مقررات، بی توجهی به حقوق اقلیت‌ها و عدم رعایت حقوق شهروندی در جامعه‌ آمریکا هستیم که همه این‌ها از سیاست‌های غلط رئیس جمهور آمریکا نشات می‌گیرد.

وی ادامه داد: این سیاست‌ها باعث شده که برخی از موسسات پزشکی جهان که پیش از این به بررسی سیستم فکری رهبران کشورهای مختلف همچون هیتلر و ناپلئون می‌پرداختند، اقدامات ترامپ را بررسی کرده و به این نتیجه برسند که احتمالا مغز ترامپ معیوب است که چنین اقداماتی را انجام می‌دهند. اقداماتی که نتیجه آن ایجاد ابهام در وضعیت آینده آمریکا است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس در پایان گفت که با این وضع از سیاست‌ گذاری‌های ترامپ آینده آمریکا مشخص نیست.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۲:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۲:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۶ ۱۰:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۲:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۲:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۲:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۱:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۰:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۰:۲۵
 
 
کلمات کلیدی : برجام + آمریکا + تحریم ایران + سنا + مجلس + طرح مقابله با آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.