توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504577
انتقام عجیب از‌ خواننده رپ +عکس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۲
دختر جوان بعد از تمام شدن دوستی‌اش با خواننده رپ، برای کتک زدن او و سرقت اموالش دو نفر را اجیر کرد.

به گزارش جام‌جم، اوایل خرداد امسال پسری جوان که خواننده رپ بود با حضور در پلیس آگاهی تهران از دوست دختر سابقش که با همدستی دو جوان از وی سرقت کرده بودند، شکایت کرد.

وی به افسر تحقیق گفت: من یک سال پیش به طور اتفاقی با دختری جوان آشنا شدم. این ارتباط مدتی ادامه داشت تا این که متوجه شدم او فردی نیست که بتوانم با او ازدواج کنم. به همین خاطر از او جدا شدم، اما دختر جوان دست‌بردار نبود و همچنان به من ابراز علاقه‌مندی می‌کرد.

خواننده رپ ادامه داد: او با من تماس گرفت و خواست برای آخرین بار مرا در یکی از محله‌های غرب تهران ملاقات کند و بعد از آن دیگر مزاحم من نمی‌شود. فریب حرف او را خورده و به محل قرار رفتم. زمانی که در آنجا حاضر شدم او با دو پسر جوان که چاقو به‌دست داشتند به سمت من آمدند. کتکم زدند و با تهدید چاقو 200 هزار تومان پول، ساعت گران قیمتم و گوشی تلفن همراهم را دزدیدند و فرار کردند. حتی تهدیدم کردند اگر شکایت کنم بلایی سرم می‌آورند و کاری می‌کنند که دیگر نتوانم به خوانندگی ادامه دهم.

همزمان با شکایت این خواننده رپ، دختر جوان و دو همدستش تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این که اوایل هفته جاری خانه دخترجوان در غرب پایتخت شناسایی و او پیش از این که بتواند فرصتی برای فرار پیدا کند، بازداشت شد.

او با انتقال به پلیس آگاهی، بازجویی و مدعی شد: پس از تمام کردن رابطه مان با این خواننده با جوان آرایشگری آشنا شدم و نمی‌دانم چرا او با دوستش به طرف خواننده حمله کرده و اموالش را سرقت کردند.

در ادامه تحقیقات پلیسی، دو روز پیش آرایشگر سارق شناسایی و بازداشت شد. اما او در جریان تحقیقات اولیه ادعا کرد، از سوی دختر جوان اجیر شده و قصد سرقت از خواننده رپ را نداشته است.

دیروز دختر و پسر جوان برای ادامه تحقیقات از پلیس آگاهی به شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران منتقل شدند.دختر جوان به بازپرس قریب احمدزده پرونده گفت: من یک سال پیش با شاکی آشنا شدم و به هم علاقه‌مند شدیم، اما مدتی بعد من از او جدا شدم و دیگر با وی ارتباطی نداشتم. شش ماه قبل هم من سوار خودروی پژو 206 خاله‌ام بودم و به سمت غرب تهران می‌رفتیم که دوپسر جوان را به طور اتفاقی در خیابان دیدیم. یکی از آنها شماره تلفن خود را به من داد و همین باعث دوستی‌مان شد. او یک روز مرا به خانه‌شان برد و مورد آزار و اذیت قرار داد و مرا که بدحال شده بودم حوالی خانه‌مان رها کرد و رفت. متهم جوان ادامه داد: مادرم زمانی که متوجه ماجرا شد مرا به خانه راه نداد. آن شب را خانه یکی از اقوام ماندم. چند روز بعد هم به دادسرا رفتم و از او به اتهام آزار و اذیت شکایت کردم. در ادامه جوان آرایشگر بازداشت شد. او قول داد با من ازدواج می‌کند و من از شکایتم گذشت کردم. از دو ماه قبل من به عنوان نامزد به خانه‌شان رفتم. یک روز شاکی به من پیامک داد و او متوجه شد. به همین خاطر تصمیم به انتقام گرفت. او با تلفن همراهم با پسر خواننده چت کرد و قرار گذاشت. بعد هم مرا و دوستش را به محل قرار برد. من از نقشه‌اش خبر نداشتم.

در ادامه آرایشگر سارق به قاضی پرونده گفت: گفته‌های دختر جوان صحت ندارد و او خودش از ما خواست از خواننده رپ انتقام بگیریم. او حتی از من به اتهام این که او را مورد آزار و اذیت قرار دادم شکایت دروغین کرد که از ترس لو رفتن ماجرا رضایت داد. درآمدم با آرایشگری روزی سه میلیون تومان بود و نیازی نداشتم دست به سرقت بزنم. او خودش از ما خواست ابتدا خواننده رپ را معتاد کنیم که او پس از مصرف شیشه دچار توهم شود و در جریان رانندگی تصادف کرده و فوت کند. این نقشه دختر جوان عملی نشد و دلمان نیامد به کسی آسیب برسانیم. پس از سرقت اموال خواننده، آنها را به پسر جوان دادیم.

متهمان روانه بازداشتگاه پلیس شدند. تحقیقات تکمیلی برای رازگشایی از دیگر جرایم احتمالی متهمان در حالی ادامه دارد که دیگر همدست آنها تحت تعقیب پلیس قرار دارد.
 
کلمات کلیدی : دستگیری + فریبکاری + پلیس آگاهی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.