توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384779
بازدید نمایندگان‌مجلس ازکاخ‌ نیاوران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰
نمایندگان عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به دعوت مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از این مجموعه بازدید کردند.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی روز گذشته (سه‌شنبه دوم شهریور) از این مجموعه دیدن کردند و محمدرضا کارگر، مدیرکل موزه‌ها و اموال منقول فرهنگی تاریخی سازمان میراث فرهنگی، سید رحمت اله رئوف حنان، مدیر مجموعه و یوسف منصورزاده، رئیس دانشگاه میراث فرهنگی آن‌ها را در این بازدید همراهی کردند.

غلامرضا تاجگردون، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و دیگر اعضای این کمیسیون مانند هادی قوامی، حسینعلی حاجی‌دلیگانی، غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی، عزت‌الله یوسفیان‌ملا، علی قربانی، حسن سلیمانی، غلامرضا حیدری، جهانبخش محبی‌نیا، محمد خدابخشی، محسن بیگلری، شهباز حسن‌پور، محمدرضا تابش، سیدمهدی فرشادان، محمدمهدی مفتح، منصور مرادی، محمد فیضی‌زنگی، محمد حسینی، نبی هزارجریبی، علی کاظمی و مهرداد لاهوتی از مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران دیدن کردند.

در این دیدار که از کاخ اختصاصی نیاوران و کوشک احمدشاهی بازدید شد، درباره‌ی موضوعات میراث فرهنگی کشور و زیرساخت‌های لازم برای حفاظت هرچه بهتر از آن‌ها به پیشنهاد مدیر مجموعه صحبت‌هایی شد

همچنین در بخش دیگری از بازدید، نمایندگان مجلس با حضور در کاخ صاحبقرانیه یکی از قدیمی‌ترین آثار کاخ، در جریان روند مطالعات آسیب‌شناسی بنا و برنامه‌های آینده برای مرمت کاخ قرار گرفتند.
 
کلمات کلیدی : نمایندگان مجلس+کاخ نیاوران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.