نظر منتشر شده
۱۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454474
واکنش رسایی به ردصلاحیت شدن از انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۷
مدیر مسؤول هفته نامه 9 دی گفت: از طرف فرمانداری اصفهان طی نامه مکتوبی به بنده اعلام شد که برای انتخابات میان‌دوره‌ای از اصفهان رد صلاحیت شده‌ام؛ با توجه به سوابق رفتاری دولت روحانی با منتقدان خود، شنیدن این خبر برایم جای تعجب نداشت.

حجت‌الاسلام حمید رسایی امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر رد صلاحیتش اظهار داشت: از طرف فرمانداری اصفهان طی نامه مکتوبی به بنده اعلام شد که برای انتخابات میان‌دوره‌ای از اصفهان رد صلاحیت شده‌ام.

وی افزود: با توجه به سوابق رفتاری دولت روحانی با منتقدان خود، شنیدن این خبر برایم جای تعجب نداشت و انتظارش را هم داشتم.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از دلایل این تصمیم هیأت اجرایی، حکم هیأت رسیدگی به تخلفات نهاد ریاست جمهوری مبنی بر پنج سال انفصال از مسؤولیت عالی دولتی است که از دوره قبل پیگیر آن بودند و البته هفته قبل توسط دیوان عدالت اداری قوه قضائیه نقض و بنده تبرئه شدم.

وی گفت: دیروز که قصد داشتم این حکم تبرئه را تحویل دفتر فرماندار بدهم، حاضر به پذیرش آن نشدند و وقتی به دبیرخانه فرمانداری رفتم، گفتند که فرماندار دستور داده نامه شما ثبت نشود اما در نهایت با اعتراض بنده، نامه تبرئه ثبت شد اما ظاهراً در هیأت اجرایی انتخابات به آن ترتیب اثر داده نشد.

مدیر مسؤول هفته نامه 9 دی بیان داشت: دلیل دیگر برای این تصمیم، چند مورد محکومیت‌های مطبوعاتی مربوط به 9 دی و از جمله پرونده شکایت خانواده هاشمی رفسنجانی است که البته در هیچ‌کدام این موارد، محکومیت مؤثر قانونی برای بنده وجود ندارد تا موجب ممنوعیت فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی‌ام شود.

وی تصریح کرد: بنابراین این رد صلاحیت بنده وجهی ندارد و حتماً مطابق قانون به هیأت نظارت استان و شورای نگهبان اعتراض می‌کنم اما در نهایت تابع قانون هستم.

رسایی تأکید کرد: تصمیم نهایی در انتخابات را هیأت‌های نظارت انتخابات که زیر نظر شورای نگهبان است، خواهند گرفت و بنده قبلاً هم نشان داده‌ام که اگر چه رد صلاحیت خودم را نادرست می‌دانم اما هرگز مانند برخی افراد و جریانات سیاسی، در اعتراض به این تصمیمات نه بانک و مسجد آتش می‌زنم، نه علیه اصل نظام شعار می‌دهم.

مطابق قانون انتخابات تا 20 فروردین هیأت‌های نظارت شورای نگهبان، نظر نهایی خود را اعلام می‌کنند.
 
 
کلمات کلیدی : حمید رسایی + انتخابات میان دوره‌ای + مجلس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۶:۴۱:۵۱
آفرین به شما. این تصمیم شما کاملا منطقی، عقلانی و تحسین برانگیزه. اینطوری هم خدا راضی است و هم خلق خدا در امان و آسایش خواهند بود انشاالله... (4205552) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۶:۴۹:۳۱
رد صلاحیت دست شورای نگهبانه نه دست دولت (4205573) (alef-13)
 
سپهر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۷:۰۲:۳۴
خوب وسط دعوا نرخ تعيين ميكنى جناب رسايى ! (4205607) (alef-13)
 
یک اصفهانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۷:۲۰:۳۵
کاش رد صلاحیت نمی شد تا یکبار برای همیشه مردم اصفهان به او می فهماندند که بابا ما تو را نمی خواهیم ! (4205647) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۷:۴۰:۴۴
افرین مطیع قانون (4205717) (alef-13)
 
مشعود
United States
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۴۲:۴۵
درود بر ایشان و همه کسانی که حرفشان با عملشان بکی است. (4205831) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۷:۴۵:۰۸
ایشون خیلی خودشو تحویل گرفت . بابا یک جوی ایجاد شد و شدی نماینده ، دیگه از این جوها در این کشور رخ نمیده برو خدا رو شکر کن یک دوره نماینده ایران شدی . (4205727) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۷:۵۱:۰۹
بنده قبلاً هم نشان داده‌ام که اگر چه رد صلاحیت خودم را نادرست می‌دانم اما هرگز مانند برخی افراد و جریانات سیاسی، در اعتراض به این تصمیمات نه بانک و مسجد آتش می‌زنم، نه علیه اصل نظام شعار می‌دهم....
خدا فرصت خدمتگزاری را به شما عنایت بفرماید بزرگوار... (4205741) (alef-13)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۰۰:۵۳
مملکت به آرامش نیاز دارد نه افرادی که جو را متشنج میکنند و ادعای دلسوزی و ولایتمداری هم ندارند. (4205760) (alef-13)
 
سالم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۰۳:۲۴
آقای رسایی با سابقه تشنج آفرینی و حاشیه سازی هایی که شما در دوره قبل داشتید منطقی هست که تائید نشوید . (4205767) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۹:۵۲:۲۴
خوب این جوری مطهری و صادقی که اصلا نباید تایید صلاحیت بشن (4205971) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۳۳:۱۸
ايشون تشنه خدمت هستند و تنها جايي كه مي تونن خدمت كنند مجلس هست... همون طور كه دوره قبل فقط خدمت كردند و دنبال حاشيه نبودند...اونايي كه جلو خدمت ايشون رو مي گيرن اون دنيا مسئول هستند! (4205808) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۵۹:۱۹
اگه تنش افرینی باعث رد صلاحیته پس عزیزانی که در پشت پرده ی دولت فعلی و بعضا در صحنه ها ی مدیریتی حضور دارند و در فتنه ۸۸ رد پا دارند باید حسابی رد صلاحیت شوند (4205864) (alef-13)
 
سينا
Canada
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۹:۰۳:۱۷
شما أصلا أصفهان ميرويد ؟ زندگي در أصفهان ؟ چرا نماينده اصفهان ؟!!! (4205872) (alef-13)
 
Reza
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۰:۲۶:۴۵
جناب رسایی جای شما وآقای کوچک زاده با حاشیه سازیهای خاص خیلی خالیه. مجلس بدون شما هیچ صفایی نداره. جمله «دوپینگ لاریجانی جواب نداد» که روی مقوا باخودکار نوشته بودید هنوزم جلوی چشام رژه میره. (4206019) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۰:۳۰:۴۰
بعضی افراد در کشور هستند که هر کار خلاف بکنند محکوم نمیشوند (4206021) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته