توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387776
احمد خاتمی: بعضی‌ها چِندش‌شان می‌شود ما از بدعهدی آمریکا بگوییم
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۴
تسنیم نوشت:نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه خداباوری یعنی به دشمن نباید اعتماد کرد، گفت: در مجالس یادبود شهدا باید از خداباوری شهیدان درس بگیریم.

سید احمد خاتمی شامگاه پنجشنبه در یادواره ۴۳ شهید رباط کرمان با تسلیت شهادت امام جواد(ع) اظهار داشت: امام جواد(ع) تنها امام شهید جوان است که در سن ۲۵ سالگی به شهادت رسیده است. امام جواد(ع) الگوی همه به ویژه الگوی جوانان است و در سیره و سنت و گفتار ایشان عشق به خدا موج می‌زند.

اهم اظهارات نماینده کرمان در مجلس خبرگان رهبری را بخوانید:

* هر جا باشیم خدا با ماست و ما را می‌بیند و باور داریم که شهیدان زنده‌اند و بر رفتار و اعمال ما ناظر هستند. آن‌ها خدا را با چشم دلشان دیدند و درک کردند.

* در مجالس یادبود شهدا باید از خداباوری شهیدان درس بگیریم. آن‌که با خداست آرامش دارد. یاد خدا آرامش‌بخش است. زندگی آباد در سایه انس با خداست و اگر انسان خدا را باور داشته باشد و حریم خدا را نگه دارد خداوند برکات خود را از زمین و آسمان برای انسان می‌فرستد.

* اگر دیدید برکت در زندگی نیست یعنی خدا در زندگی شما کمرنگ است.

* خداباوری زمینه‌ساز عزت است و کسانی‌که دوست دارند آقا و آبرومند باشند باید خداباور باشند.

* آنکه با خدا قهر باشد زندگی‌اش به بن‌بست می‌رسد. عده‌ای‌که خدا را قبول ندارند آمده‌اند ادعای حقوق‌بشر می‌کند.

* چشم به بیگانگان داشتن انسان را منحرف می‌کند. دنیا دید که در قضیه برجام ایران به تمام آنچه که قرار بسته بود عمل کرد اما آن‌ها عمل نکردند.

* عده‌ای می‌گفتند اگر برجام اجرا شود ایران گل و بلبل می‌شود. قرار بود تحریم‌ها یک‌شبه برطرف شود اما الان می‌گویند به‌تدریج و زمان لازم است.

* دشمن در برجام بدعهدی کرد. رسانه‌ای نوشته بود حمله چندین بار خاتمی به برجام، حرف را درست بفهمند، بعضی‌ها چندش‌شان می‌شود ما از بدعهدی آمریکا بگوییم، مگر شما آمریکایی هستید؟

* ما از طرف داخلی خودمان که بد نمی‌گوییم، آن‌ها زحمت کشیدند اما زحمت‌شان با بدعهدی مواجه شد.

* قرآن می‌گوید به بیگانگان اعتماد نکنید و اعتماد به بیگانگان مثل خانه عنکبوتی است و این منطق قرآن است.

* مقاومت جواب می‌دهد و شهیدان مقاومت کردند، راهی که ما آغاز کرده‌ایم و الان در وسط راه قرار گرفته‌ایم و آن راه، راه اسلام است.

* آمریکا و غرب حاکمیت دین را در این کشور نمی‌خواهند و می‌خواهند با مشکل‌‌آفرینی برای کشور کاری کنند که ما دست از دین خدا برداریم.

* ما تا آخرین نفر، تا آخرین نفس، تا آخرین قطره خون پای آرمان شهیدان خود ایستادگی می‌کنیم. دشمن، دشمن است و از هر حربه‌ای برای ضربه زدن استفاده می‌کند و خداباوری یعنی به دشمن نباید اعتماد کرد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۷ ۱۴:۰۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۲۲:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۹ ۱۴:۳۹
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۴ ۰۱:۵۰
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۷ ۲۲:۴۱
 
۱۳۹۵/۰۶/۳۱ ۰۱:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۹ ۰۹:۵۶
 
۱۳۹۴/۱۰/۰۹ ۲۲:۳۱
 
۱۳۹۴/۰۸/۲۹ ۱۳:۲۷
 
۱۳۹۴/۰۶/۲۳ ۲۱:۴۱
 
 
کلمات کلیدی : سید احمد خاتمی+احمد خاتمی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.