توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457976
عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب: با جبهه پایداری برای پیوستن به جمنا در حال مذاکره هستیم
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۱
عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب 'جمنا' گفت: در این جبهه همه اصولگرایان و نیروهای ارزشی جمع شده اند و فقط جریان شناسنامه دار جبهه پایداری در آن حضور ندارد که با آنها هم برای پیوستن به جمنا در حال مذاکره هستیم.

به گزارش ایرنا، محمد مهدی زاهدی روز جمعه درگفت و گو با خبرنگاران در دفتر این جبهه در اردبیل افزود: آنها اعلام کرده اند در صورت رسیدن به یک فرد مشخص از تصمیم جمعی حمایت خواهند کرد.

وی بیان کرد: برنامه 'جمنا' کاهش گام به گام تعداد داوطلبان نامزدهای ریاست جمهوری بوده و به هیچ عنوان دنبال گزینه نهایی و اعلام آنها نیستیم و این خلاف سیاست ها و مشی جبهه مردمی نیروهای انقلاب است.

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: پنجم اسفند سال گذشته از میان نامزدها 10 نفر انتخاب شد و در فاز دوم که 17 فروردین امسال برگزار می شود از بین آنها پنج نفر انتخاب و برای نامزدی ریاست جمهوری ثبت نام خواهند کرد و در نهایت به یک گزینه خواهیم رسید.

به گفته وی ، برای مناظره نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه دولت مورد نظر جمعنا دولتی انقلابی است بیان کرد: دولت انقلابی که سر کار بیاید از موضع اقتدار آمده و با دنیا با اقتدار و تعامل برخورد خواهد کرد.

وی همچنین از علاقمندی خود برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و اظهار کرد: چه خروجی نهایی 'جمنا' باشم یا نباشم همیشه شکرگزار بوده و از 'جمنا' پشتیبانی خواهم کرد.

شاخه استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب چند ماه پیش در استان اردبیل ایجاد شده و این جبهه اعضای شورای مرکزی خود در استان اردبیل را متشکل از 24نفر از نیروهای سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی اوایل هفته جاری معرفی کرد.
 
کلمات کلیدی : جبهه مردمی نیروهای انقلاب + جبهه پایداری + انتخابات 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.