نظر منتشر شده
۴۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 267779
ملی پوش ایرانی تبعه آذربایجان شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۸
طرفداری: ملی پوش وزن -۸۰ کیلوگرم تیم تکواندوی بزرگسالان ایران با تغییر تابعیت خود به تیم ملی آذربایجان رفت تا برای کشوری غیر از ایران مبارزه کند.

میلاد بیگی که دی ماه گذشته به اردوی تیم کشورمان راه یافت و حتی با تیم ملی ایران توانست مقام قهرمانی جام فجر را بدست بیاورد و در حالی که از او به عنوان یکی از اصلی ترین امیدهای تکواندو کشور در مسابقات جهانی روسیه یاد می شد ترجیح داد تا برای کشور آذربایجان مبارزه کند.

این در حالی بود که در روزهای پایانی سال گذشته اعلام شده بود که وی آسیب دیده است و برای وی جایگزینی هم انتخاب شده بود، اما آنچه که از اردوی تیم ملی به بیرون درز کرد این بود که بیگی در اردوهای تیم ملی هم مربیان را به به انجام تصمیم خود تهدید کرده بود که در نهایت آن را عملی هم کرد. بیگی پس از قبول تابعیت آذربایجان برای این تیم در مسابقات آراد اوکراین هم به میدان رفت و در مسابقه فینال، بازی را به یونس ساری از ترکیه واگذار کرد و یک مدال نقره برای آذربایجانی ها کسب کرد.

هدایت تیم ملی تکواندو آذربایجان به عهده رضا مهماندوست سرمربی اسبق تکواندوی کشورمان است.
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۴:۵۰:۵۶
به درک. (2835967) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۲۳:۴۳:۰۸
این بدلیل بی کفایتی مسئولان ایران در کشورداری هست (2837240) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۲۳:۵۹:۵۴
مسئله کاملا شخصیه. هر فردی میتونه برای زندگیش تصمیم بگیره. مگه ایشون چند سال میتونه تکواندو بازی کنه؟ بهتره جایی بره که اینده بهتری داشته باشه (2837262) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۳:۱۳:۵۳
خائن بودن و پشت کردن به وطن با انتخاب طرز زندگی یا حتی مهاجرت فرق داره. فردا روزی میخواد با بازیکن های ایران مبارزه کنه (2838203) (alef-10)
 
عبدالرحمن
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۲:۲۹:۱۱
كافي است فقط ماليات كيروش را از وي بگيرند و جلوي اين اتفاقات را بگيرند . ما ملتي هستيم كه چند ميليليارد ماليات را به كيروش ميبخشيم ولي حاضر نيستيم مثلا 100 ميليون به يك قهرمان تكواندو بديم . به عنوان يك ايراني از اين اتفاق ناراحت شدم و به عنوان يك انسان به ميلاد بيگي حق ميدهم و برايش ارزوي موفقيت و سلامتي ميكنم . خدا به همراهش باشد انشا الله (2838075) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۴:۵۳:۰۵
هرساله خیلی از افراد تحصیل کرده که توانایی های فنی تخصص دادن از کشور میرن و هیچ کس اون ها رو مقصر نمیدونه ، حق میده که بخوان در شرایط بهتری زندگی کنن .این درباره ورزش کار ها هم صادقه (2835972) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۴:۵۶:۱۳
خوب کرد حالا بیاد مثل رضازاده اذیتش کنن (2835982) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۵:۱۰:۱۳
قلبش را هیچوقت نمیتونه عوض کنه و در قلبش عشق ایران راداره (2836016) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۵:۱۷:۲۶
چشم رئیس فدراسیون تکواندو روشن (2836038) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۵:۱۹:۳۴
مسولین توجه کنن .......همش به فوتبال نچسن (2836048) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۵:۲۲:۳۷
اینمیکی دیگه از نتایج فوتبال پرستی کشور ما!!! (2836064) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۵:۲۷:۴۰
هر کسی لیاقت ایرانی بودن را ندارد . (2836086) (alef-13)
 
داریوش
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۵:۲۸:۲۱
واقعا برای این فرد خودباخته و بدبخت و پول پرست متاسفم .
شما لایق ایرانی بودن نیستید .
شرمتان باد (2836091) (alef-13)
 
عبدالرحمن
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۲:۳۰:۳۸
درباره انسانها انقدر زود و بد قضاوت نكنيد . ما از انچه بر وي گذشته بيخبريم (2838079) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۵:۲۸:۴۸
وقتی فقط به فکر جیب خودتون باشید وحق طرف رو ندین همین میشه .توقع دارین همه چیز مفت ومجانی باشه. (2836092) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۵:۳۵:۰۷
ایران و آذربایجان نداریم ،اذربایجان هم خودیه و فقط مام میهن کمکی اندک به تکواندو آن گوشه جدا افتاده از وطن نموده است (2836120) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۵:۳۵:۲۷
هر جا دلش می خواهد برود. انشاءالله بزودی یک با غیرت ایرانی ایشان را شکست خواهد داد. این شخص دیگر ایرانی نیست، یک بیگانه است. (2836123) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۵:۳۷:۰۰
چند روزی هست که خبر حضور اکبر عبدی در ترکیه سر زبانها افتاده
تا کی مسوولان مملکت میخوان از واقعیات فرار کنن و همه چیز رو گل و بلبل نشون بدن
چه بلایی سر ایران اومده که همه فراری شدن (2836132) (alef-13)
 
آریابان
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۵:۵۷:۰۹
بعد از مهاجرت مغز های ورزیده (بخوانید: فرار مغز ها !!!!) ، اینک نوبت به مهاجرت !!!!! بدن های ورزیده است .
ماجرای دردآور و تأسفباریست ؛
پس از سالیان متمادی تلاش و مرارت های پیوسته و شبانه روزی ، اینک که هنگام درو و خوشه چینی فرارسیده ، خود صاحب محصول خرش به این گل نخوابیده که به بهره برداری بیندیشد ، چنین است که غریبه ای پا پیش میگذارد و بسادگی و بدون ذره ای رنج و زحمت ، دست-یافته ها و خرمن را با پول درو میکند !!!! ؛
البته ، این استقبال حتی خارجی ، عدم فرسودگی و پلاسیدگی آن میوۀ به بارنشسته در پی آنهمه تلاش های شبانه روزی پیشین را در پی خواهد داشت ، .........هرچند که در زیر پرچمی با نقش و نگاری غریبه و نا دلبسته !!!!؛ (2836190) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۹:۳۹:۳۲
وطن دوستی با تشویق مالی نمیشه. اگر این تفکر در سال 1359 حاکم بود بسیاری از دوستان علاوه بر زبان عربی ، صاحب اسم عربی بودند.
وطن دوستی تربیت و فرهنگ خاص دارد و در اصل عشق است (2836735) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۶:۰۰:۲۶
شاید اگر ما هم جای این آقا بودیم و این همه جفا در حق تیمهایی مثل تکواندو و کشتر را می دیدیم همین کار را می کردیم.
اما تا زمانی که عادت داریم خیلی راحت از کنار قهرمانانمان در هر زمینه ای چه ورزشی و چه درسی بگذریم متاسفانه مسائل همینگونه خواهد بود، استعدادهای دانشگاه شریف و غیره براحتی به آمریکا می روند و کلی هم از آنها استقبال میشود و قهرمانان ورزشی نیز بدین گونه است. (2836200) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۶:۰۵:۰۸
فقط اگر روزی خواست به ایران برگردد و اظهار ندامت کرد بهتر است به هیچ وجه بهش اجازه ندهند بعضی وطن فروش هستند و به بقیه هم میگویم اگر میخواهید بروید راه باز است فقط بر نگردید برای همیشه (2836212) (alef-10)
 
اتا
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۶:۲۶:۳۵
کار خوبی کرده (2836269) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۶:۲۹:۵۶
ایران براش منفعت داشته باشه برمیگرده اونجا الان منفعتش بیشتره آخه کشور تحت فشاره نخبه های مملکت باید فشارو بیشتر کنن !!!! (2836277) (alef-10)
 
کامران
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۷:۰۸:۵۴
خوب کاری کرد.
اگر اینجا می موند بعد از 6-7 سال مبارزه و کسب ده ها افتخار برای کشور، مجبور بود یا پیک موتوری بشه یا دست فروش توی مترو.

فکر نکید اگر رفت ایرانی نیست و بی غیرت است. بی غیرت اون کسانی هستند که باعث شدند وضع افتخار آفرینان کشتی و وزنه برداری و تکواندو و .... اینطور باشد و وضع فوتبالیست ها اونطور (کسانی که سالهاست برای کشور هیچ کاری نکردند) (2836386) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۷:۴۹:۳۵
هرساله تعدادزیادی تحصیلکرده که سرمایه های کشور هستند بدون سروصدا مهاجرت میکنند . ایکاش کشور ما هم شرایطی را داشت که سرمایه های ملی خودمان را خودمان بکار میگرفتیم . هرچند اینگونه رفتارها توجیه درستی ندارد ولی وقتی مساوات وعدالت نیست وقتی احساس میکنی شهروند درجه چندم در کشور خود هستی وقتی شرایط کار ورشد برای عده ای هست وبرای عده ای نیست .خیلی ها طاقت نمی اورند ویشنهادهای رسیده را بررسی میکنند ودودش به چشم همه میرود . (2836467) (alef-10)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۸:۲۰:۲۴
حق داره بره وقتی تو ایران هیچ ارزشی براش قائل نیستند چرا بمونه شاید این رفتنها با این که سخته برای ما ولی باعث بشه مسئولین ما بیدار بشن قدر نخبه ها رو بدونن (2836545) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۸:۳۱:۴۳
دمش گرم بهترین کار را کرد (2836578) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۸:۳۲:۰۸
کار عاقلانه ای کرد (2836579) (alef-13)
 
مبارز
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۸:۳۴:۴۶
لعنت به هر چی وطن فروشه از هر جنسش....اینجاست که معلوم میشه قهرمانی با پهلوانی بسیار متفاوت است. این پسر شاید چند صباحی آن هم شاید قهرمان باشد ولی مطمئناً هرگز پهلوان نبوده و نخواهد بود. خدایش بیامرزد (2836588) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۸:۴۵:۱۲
از اینا بهترشم داریم
برن که کک کسی نمی گزه! (2836618) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۰۰:۵۳:۵۱
نه نداريم ! در واقع ما شاهد فرار ژن ها از مملكت هستيم . فكر مى كنيد وقتى يك نخبه علمى يا ورزشى ميرود ميتوان خيلى راحت آنرا جايگزين كرد ؟!
و به اينصورت است كه هوش بهره عمومى جامعه پايين آمده و مديران عالى هم اجبارا از همين مردم باقيمانده بر سر كار مى آيند و تصميمات كلان را براى مملكت مى گيرند . و نتيجه اى كه حاصل ميشود را كه ديگر نيازى به بيان نيست (2837322) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۸:۵۴:۳۳
باید به تصمیم ایشان احترام گذاشت
خداوند در قرآن کریم میفرمایند که برای بهبود شرایط میتوان هجرت نمود
خدا پشت و پناه و هدایتگر همه ایرانیان عزیز در تمام دنیا و حتی هدایتگر همه انسانهای روی کره خاکی باشد (2836634) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۸:۵۸:۳۲
هرچی پول تو ورزشه میدن به فوتبال نتیجه اش میشه فرار قهرمان مثل فرار مغزها (2836645) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۹:۰۵:۲۶
واقعا برای این ادم ها متاسفم
اینا برا پول به کشور و ملت خودشون پشت میکنن (2836657) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۰۰:۲۶:۳۷
به نظرت باید می موند چند سال مبارزه میکرد و اخر سر بعد اینکه کل جوونیشو پای ورزش مملکت گذاشته بیکار و بدون هیچ سرمایه ای مینشست و به این فکر میکرد که افتخار مملکت بوده؟!! (2837302) (alef-10)
 
شعبانی
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۲۰:۰۰:۱۵
کار عاقلانه ای انجام داده. (2836775) (alef-10)
 
بی احسلس
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۲۳:۰۲:۴۹
به نظرم کار بسیار درستی انجام داد
اگر چند تا از نابغه های ورزش که اسم و رسم دارن هم اینکار رو انجام بدن شاید دوستان به خودشون بیان
البته بعید میدونم چونکه کسی که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدارش کرد. این نارفیقان که مسبب وضعیت بد ورزشکاران هستن خائنن
برای این بابا هم آرزوی موفقیت میکنم
اون دوستانی که به این بینوا ایراد گرفتن بدونن که از هر دری که فقر داخل شه از اون یکی در ایمان بیرون میره. این بدبختها هیچ درآمدی ندارن. کی مثل فوتبالیستای بی اخلاق
پس بجای ایراد گرفتن و احساسی دیگران رو محکوم کردن بهتره بیشتر به دلیل ایجور عملکردها فکر کنیم (2837159) (alef-10)
 
ایرانی وطن پرست
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۲۳:۳۷:۵۹
برای مسولان متاسف باید شد که ارزش نخبه های علمی وورزشی را نمیدونن میموند از گرسنگی میمرد کار خیلی عاقلانه ایی کرده احساسی حرف نزنید همه وطنشو دوست داره بی دلیل هم نرفته, (2837226) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۰۱:۱۲:۴۲
چرا اینقدر احساساتی برخورد میکنیم
به نظر من بهترین کار را انجام داده است .اولا در کشور ما مدیریت صحیح وجود ندارد و اکثر استعدادها نابود میشوند و در ثانی در این اوضاع بی پولی ارز فراوانی را به کشور خواهد آورد (2837340) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۰۹:۵۰:۵۴
هجرت در شرائط خاص امری توصیه شده در دین اسلام است و به کسی هم مربوط نمی شود که فرد مسلمان یا غیر مسلمان در کجای این کره خاکی میل به زندگی دارد. (2837686) (alef-10)
 
امیر اصفهانی
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۰:۳۷:۴۸
خیلی ها دوست داشتن جای ایشون بودن و این کار رو می کردن بنده پیشنهادم به آنها اینه لطفا شما بفرمائید از مرزهای این مملکت بیرون ما وطن فروش نمی خواهیم که به خاطر چندر غاز به پرچم مملکتش پشت کنه این آقایون هنوز جنگ نشده و مملکت آرومه سنگ کشورهای جمهوری آذربایجان و ترکیه را به سینه می زنند اگر جنگ بشه حتما سر هم وطناشون را هم می برند (2837797) (alef-10)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
ملی پوش ایرانی تبعه آذربایجان شد