نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508672
بوی زباله در هوای شمال
بیش از ده روز است که زباله های مناطق روستایی آمل جمع آوری نشده و منجر به انباشت زباله در معابر عمومی و جاده ها شده است و چهره سبز این مناطق را آلوده کرده که منجر به تبعات و مخاطرات زیست محیطی شده است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۶
 
کلمات کلیدی : شمال + بوی بد + زباله + بوی زباله
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۲:۰۵:۲۶
بسمه تعالی
اینهم از برکات رساندن آب و برق و گاز و تلفن و تبدیل مناطق روستایی به مکانهای ویلایی و خوش نشین.
در گذشته در هیچ روستایی مشکل زباله وجود نداشت چون اساسا تولید نمیشد
زباله های تر به مصرف دام و طیور و یا به صورت کمپست برای باغ و صیفی استفاده میشد . زباله های خشک هم سوزانده و یا استفاده بهینه میشدند.
امروزه که روستا ها با امکانات شهری به مجتمع های ویلایی تبدیل شده اند شاهد شکایات روستائیان و صاحبان ویلاها از یکدیگر برای نگهداری مرغ و خروس و دام هستیم.
دیگر روستا محل مناسبی برای فعالیتهای روستایی و تولیدی نیست و از طرف دیگر تغییر سبک زندگی مردم نیز مشکلاتی نظیر انباشت زباله را به همراه داشته است (4549624) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۲۰:۲۵:۲۳
زیاد تند نرو معلومه که شمالی نیستی باتوجه به افزایش جمعیت و تنوع زباله این اتفاق افتاده. تازه افراد غیر بومی در ماه مقدار شارژ جمع اوری زباله های خود شمالیها را میپردازند این دهیاری ها و شهرداری ها هستند که کم کاری میکنند (4550096) (alef-11)
 
علی
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۵:۰۵:۰۵
متاسفانه به نظر می رسه از طرف خود شمالیها اراده ای برای حل فاجعه زباله در شمال وجود نداره. برای حل معضلات منطقه ای نباید منتظر تهران موند. (4549795) (alef-13)
 
شهروند آملی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۶:۴۴:۱۰
کاش این تصاویر رو آقای یوسفیان نماینده محترم شهر آمل می دید
تا دیگه تو وعده های انتخاباتی خودش احداث مترو و فرودگاه برای آمل نمیداد و یه فکری برای سلامتی مردم شهرش میکرد.
من به عنوان یک شهروند آملی نه مترو و نه فرودگاه می خوام من فقط برای خودم و فرزندان آینده شهرم شهری پاک و سالم می خوام، همین و بس (4549898) (alef-1)
 
آریابان
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۷:۲۰:۵۳
وقتیکه توی تهران می بینیم که در مقابل چشم دیگران یهوئی از داخل ماشین های چند صد میلیونی و حتی میلیاردی ، آشغال به بیرون پرتاب میشه ، آشغالزائی در فضا های تفریحی ، ورزشی ، کوهستان ، پلاژ و ...... و بی توجهی به جمع آوری اونها و پاکیزه نمودن محیط زیست اصلا نمیتونه دور از انتظار باشه ؛
اشکال در اینجاست که در مورد خارج کردن آشغال و زباله از فضا های شخصی !!!! و داخل خونه هامون ذره ای و حتی لحظه ای کوتاهی و تعلل نداریم ولی اینکه اونها رو در داخل کوچه و خیابون و اماکن عمومی !!!! چگونه رها می کنیم ، موضوع دیگریست که بنظرمون اصلا قابل اهمیت و توجه نمیباشد ؛ (4549938) (alef-1)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۸:۵۲:۴۲
تا شمال را نابود نکنند دست بردار نیستند. کسی نیست گوش مسببین یا مسئولین
این عمل را بگیر؟ حد اقل جمع آوری و به سوئد صادر کنید کشور سوئد وارد کننده
زباله از کشور های همجوار است شما که صلاحیت و توانائی استفاده شو ندارید (4550000) (alef-13)
 
سیاوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۷ ۱۱:۴۴:۱۶
یک عده سرمایه دار مرفه نشین بی درد در کشور هستند که تا شمال رو مانند دریاچه ارومیه خشک نکنند, دست بردار نیستتد. (4550526) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.