توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439174
واریز ۸۲۰ میلیارد ریال به حساب فرهنگیان بازنشسته
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۶
صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز بیش از ٨٢٠ میلیارد ریال به حساب فرهنگیانی که تا دوم مهرماه ٩٥ به بازنشستگی رسیده اند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، از دوم مهر تا اول آبان ماه امسال بیش از ٨٠٦٤ نفر از فرهنگیان محترم عضو موسسه بازنشسته شده و سهم الشرکه خود شامل سهم عضو، سهم دولت و سود ناشی از فعالیت های اقتصادی را دریافت کردند.

این رقم تمام دریافتی فرهنگیان بازنشسته مذکور نیست زیرا سود سال مالی منتهی به ٣١ شهریور ١٣٩٥ نیز پس از برگزاری مجمع و تقسیم سود بین اعضا، به حساب این عزیزان واریز و به حساب فرهنگیان عضو منظور می شود. بنابراین لازم است فرهنگیان بازنشسته، حساب بانکی مرتبط با صندوق ذخیره فرهنگیان را برای واریز سود در مراحل بعد فعال نگه دارند.

همچنین سهم الشرکه فرهنگیان بازنشسته به حساب های آنها در بانک سرمایه و سهم الشرکه اعضای انصرافی و متوفی به حساب آنها واریز شد. در همین حال فرهنگیان عضو موسسه پس از بازنشستگی، بین ٧٠ تا ٩٠ روز سهم الشرکه خود را دریافت می کنند.
 
 
کلمات کلیدی : صندوق ذخیره فرهنگیان ، فرهنگیان بازنشسته ، سهم الشراکه فرهنگیان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.