توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412777
جنازه زنی که به طرز مرموزی گم شده بود کشف شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۰
سرانجام پس از 7 روز جست‌وجوی شبانه روزی، جسد زن ناپدید شده اهل روستای «قره گل» شهرستان مراوه تپه در رود اترک واقع در مرز ایران و ترکمنستان پیدا شد.

به گزارش ایران، زن 50 ساله اوایل هفته گذشته راهی خانه خواهرش شده بود که ناگهان ناپدید شد. این درحالی بود که چند سال قبل نیز خواهر این زن به شکل مرموزی گم شده و هیچ اثری از او نبود. به همین خاطر جست‌وجوها بی‌وقفه ادامه یافت و سرانجام تیم تجسس جسد این زن را در نقطه مرزی کشف کرد.

جلیل کوسه غراوی، بخشدار مرکزی شهرستان مراوه تپه دراین باره گفت: از روز اول گزارش مفقودی این زن میانسال بلافاصله بخشداری، نیروهای هلال احمر، بسیج و نیروهای مردمی با تمام توان برای یافتن این گمشده تلاش کردند و در سیر مراحل جست‌وجو، نیروهای هلال احمر از سگ‌های زنده‌یاب و حتی قایق هم کمک گرفتند ولی تمام تلاش‌ها بی نتیجه ماند تا اینکه نیروهای هلال احمر بعدازظهر چهارشنبه، پیکر این زن میانسال را در آخرین نقطه مرزی و در حالی که نیمی از بدنش از آب رودخانه اترک بیرون افتاده بود، پیدا کردند.

 
 
کلمات کلیدی : کشف جسد+قتل + جنازه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.