نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402877
حسن عباسی به دیدار خانواده یاشار سلطانی رفت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۷
چهره آقای سلطانی به عنوان چهره یک انسان آزاده و حق طلب ثبت خواهد شد. این چهره، چهره یک قهرمان مردم است و مردم هم قدردان وی خواهند بود.

مسیرآنلاین:حسن عباسی با خانواده یاشار سلطانی مدیر مسئول پایگاه خبری معماری نیوز که از تاریخ ۲۷/۶/۹۵ در بازداشت به سر می برد دیدار کرد.

وی در این دیدار ضمن همدردی با خانواده یاشار سلطانی نکات مهمی را متذکر شد که بخشهایی از آن چنین است:
وظیفه من بود که زودتر خدمت شما رسیده و همدردی نمایم؛ سلام من را به آقای سلطانی برسانید. در این مدت من از طریق آقایان جعفری نژاد و مهرارا که وکیل من نیز می باشند پیگیر پرونده آقای سلطانی بودم؛ هر کاری که از دستم برآید برای کمک به این پرونده انجام می دهم.

خدا می داند اگر فداکاری جوانان این سرزمین در دوره دفاع مقدس نبود معلوم نبود ما الان چه وضعیتی داشتیم. در مسائل فرهنگی هم روشنگری و پرده کنار زدن از فسادها ، نوعی مجاهدت است که البته هزینه دارد. هزینه دفاع از مرزها ریخته شدن خون است و هزینه روشنگری رفتن آبرو و ایجاد مشکل برای انسان و خانواده اش است.


با هوشمندی آقای سلطانی و خانواده ایشان و وکلا، این پرونده به خوراکی برای رسانه های بیگانه و مجامع حقوق بشری قرار نگرفته است. مطالبه عدالت، مطالبه رهبری است. تمام تلاش ما این است که هزینه احقاق حق مردم را خودمان بدهیم. این مردمی که عاشق امام حسین (ع) هستند، خودشان این جامعه را ساخته اند و برای مقابله با فساد نیاز به خارجی ندارد و خودشان می توانند مفاسد را بر ملا کنند و هزینه آن را تحمل کنند.

چهره آقای سلطانی به عنوان چهره یک انسان آزاده و حق طلب ثبت خواهد شد. این چهره، چهره یک قهرمان مردم است و مردم هم قدردان وی خواهند بود.

کاری که آقای سلطانی انجام داد مصداق امر به معروف و نهی از منکر است و در جامعه ای که امر به معروف و نهی از منکر نباشد، فساد آن جامعه را در برمی گیرد و نابود می شود.

این یک امتحان برای آقای سلطانی است و امتحانات الهی سخت است. در قرآن امتحان حضرت ابراهیم (ع)،ذبح حضرت اسماعیل (ع) است و امتحان حضرت سیدالشهداء (ع) واقعه کربلاست. انسان ها هرچه به خدا مقرب تر باشند امتحان شان سخت تر است.

آدمهایی که از آزمایشات الهی با موفقیت خارج میشوند سربلند هستند. آقای سلطانی هم تا این زمان سربلند است و امیدواریم که هر چه زودتر آزاد شوند و به عنوان چهره ای ضدفساد و مستحکم تر از گذشته در صحنه کشور حضور داشته باشند.

انسانیت انسان حکم می کند که جلوی ظلم بایستد.آقای سلطانی هم از بدو فعالیت رسانه ایش شاهد برخی ویژه خواری ها بوده و انسانیت اش جریحه دار شده است و برای مبارزه با این معضل نظام و انقلاب قدم گذاشته. امثال ایشان وقتی که جلوی ظلم و فساد می ایستند وجدان شان آسوده می گردد.

جناح های سیاسی همه آلودگی دارند و باید خوشحال باشید که جناحهای سیاسی از آقای سلطانی عصبانی هستند. همین جناحهای سیاسی این مشکلات و مفاسد را در کشور به وجود آورده اند.

امیدواریم به حق آبروی حضرت اباعبدالله الحسین و حضرت زینب هرچه زودتر مشکل آقای سلطانی حل شود و به دامن خانواده بازگردند.
 
کلمات کلیدی : حسن عباسی ، یاشار سلطانی
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۲۵ ۲۰:۵۷:۲۹
احسنت (3975554) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۷-۲۵ ۲۲:۲۷:۰۹
درود به جناب عباسی (3975680) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۷-۲۶ ۰۶:۳۲:۰۰
با اينكه دل خوشى از ايشان ندارم اما كارش رو تحسين ميكنم (3975926) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته