توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482879
ماکرون: درهای اتحادیه اروپا برای باقی ماندن انگلیس هنوز باز است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۶
در آستانه آغاز رسمی مذاکرات برگزیت، رئیس‌جمهور فرانسه طی اظهاراتی اعلام کرد که درهای اتحادیه اروپا برای باقی ماندن انگلیس در آن هنوز باز است.

به گزارش فارس، در حالیکه مذاکرات رسمی مربوط به خروج انگلیس از اتحادیه اروپا موسوم به «برگزیت» احتمالا طی نیمه دوم ژوئن جاری به جریان خواهد افتاد، رئیس‌جمهور فرانسه طی اظهاراتی در کنار «ترزا می» نخست‌وزیر انگلیس در پاریس گفت: «تا زمانیکه مذاکرات مربوط به برگزیت به پایان نرسیده، درها برای باقی ماندن انگلیس در اتحادیه اروپا همچنان باز است.»

وی افزود: «درهای اتحادیه اروپا برای باقی ماندن انگلیس در آن تا زمانیکه مذاکرات مربوط به برگزیت به پایان نرسیده، باز است اما پس از آغاز مذاکرات بازگشت به عقب بسیار دشوار خواهد بود.»

مذاکرات رسمی مربوط به خروج انگلیس از اتحادیه اروپا موسوم به «برگزیت» احتمالا طی نیمه دوم ژوئن جاری به جریان خواهد افتاد.

مردم بریتانیا (انگلیس، اسکاتلند، ولز، ایرلندشمالی) سال گذشته به خروج از اتحادیه اروپا رأی دادند اما مذاکرات رسمی خروج که بر اساس معاهده لیسبون 2 سال به طول می‌انجامد، هنوز شروع نشده و احتمالا نیمه دوم ژوئن به جریان بیافتد.
 
کلمات کلیدی : ماکرون، اتحادیه اروپا، انگلیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.