نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450685
عارف: کاندیدای اصلاح‌طلبان در همان دور اول انتخابات، پیروز می‌شود
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۹
رئیس فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه راهبرد شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان داشتن یک کاندیدای واحد است، گفت: پیش بینی بنده این است که وضع روحانی یا کاندیدای نهایی اصلاح‌طلبان خوب بوده و در دور اول انتخاب می شود.

محمدرضا عارف در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اینکه آیا اصولگرایان با تعدد نامزدها می‌توانند انتخابات را به مرحله دوم بکشانند گفت: قطعا تعدد کاندیدا به نفع آنها نیست و رای آنها شکسته می شود. بنده همان توصیه سال 92 و 94 را دارم که جریان اصولگرا و اصلاح طلب با یک کاندیدا به صحنه بیایند و به اجماع برسند تا به شرایطی برسیم که رقابت با دو کاندیدای برجسته انجام شود.

وی همچنین درباره اینکه اگر اصولگرایان با کاندیدای متعدد بیایند اصلاح طلبان چه می‌کنند اظهار کرد: ما با یک کاندیدا می آییم و پیش بینی من این است که وضع روحانی یا کاندیدای نهایی اصلاح طلبان خوب است و در دور اول انتخاب می شود.

رئیس مجمع نمایندگان تهران در این باره که اگر اصولگرایان با چند کاندیدا وارد انتخابات شوند آیا اصلاح طلبان کاندیدای جانبی خواهند داشت؟ گفت: بحث کاندیدای جانبی اصلاح طلبان، بحث حقوق افراد است، یعنی فردی در خود این ظرفیت را می بیند که کاندیدا شود، ما هم نمی توانیم او را منع کنیم. اما آنچه برای ما مهم است احترام به خرد جمعی و تصمیم شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان است که راهبرد این شوراها هم داشتن یک کاندیدا است.
 
کلمات کلیدی : اصلاح‌طلبان + انتخابات 96 + حسن روحانی + عارف
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۰:۱۱:۰۳
همین اعتماد به نفس کاذب است که باعث می شوذ وقتی با واقعیت روبه رو شدید ، بگید بریزید تو خیابونا! (4183898) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۰:۴۳:۵۳
مردم ايران طالب رييس جمهورى واقع گرا ، كاربلد ، هوشيار ، معتدل و در عين حال پاى بند بر اصول و متعهد ، صادق و شفاف ، قاطع در برابر مفاسد اقتصادي ، اهل عمل ، معتقد و عمل به سياست خارجي مثبت و واقع گرا و كاهش تنشها ، معتقد و عمل به افزايش ارزش پول كشور و كاهش نرخ ارزها ، معتقد و عمل به افزايش رفاه عمومي و كاهش شكاف طبقاتي ، معتقد و عمل
به نظام صرفه جويي و كاهش هزينه هاي دولت و ريخت و پاشها ، معتقد و عمل به سياست ارزان سازي كالاها و خدمات و قيمتهاي همه اقلام و نيازهاي مردم ، معتقد و عمل به كاهش واقعي و
حقيقي نرخ تورم ، رييس جمهوري قدرتمند و قوي و مقاوم در برابر فشارهاي كانونهاي ثروت ، براي ايجاد رونقهاي تورم زا در همه بخش ها ، و رييس جمهوري ساده زيست و قاطع در برابر
اطرافيانش . هستند ، فرق نميكند اصولگرا و يا اصلاح طلب و يا معتدل
در اصل يك رييس جمهور بايد اصولگراومصلح و معتدل و عملگرا و واقعيت شناس و مدبرباشد . (4183948) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۱:۰۳:۲۸
اصولگرایان برای برد قطعی در انتخابات هرکس رو که بیشترین رای در نظر سنجی ها دارد فقط یک کاندید معرفی کنند یا در حین تبلیغات انتخاباتی یک ائتلاف سه نفر یا چهار نفره تشکیل دهند و هرکس تو نظرسنجیها بالاتر بود رقابت کنه تا رای ها سه میلیون و چهار میلیون خراب نشود وهمه رایها برای یک اصولگرا باشد. (4183976) (alef-13)
 
محمدب
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۱:۱۳:۱۰
اصلاح طلبان در این چهار سال ثابت کردند فقط برای حفظ منافع خود و جبران ۸ سال دوری از قدرت آمدند و متاسفانه وضعیت کشور و اقتصاد آن را بدتر نمودند، با هر کاندیدای بیایند عرصه را می بازند. (4183987) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۱:۳۳:۲۵
عارف جان ما اشتباه کردیم به شما رای دادیم حداقل منظور من خود شخص شما هستی چون هیچ چیز تغییر نکرد ما تغییر خواستیم اما هیچ چیز تغییر نکرد (4184019) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۰۰:۲۴
همينطوره (4184053) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۴۴:۰۸
روحانی و اصلاح طلبان در این ۴ سال چه گلی به سر مردم زدند که حالا پیش بینی می کنند دوباره رای بیاورند، آنهم در دور اول؟ (4184104) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۴۳:۵۸
اگه پیش بینی هات درست می بود تا حالا باید ریس جمهور می شدی یا حداقل ریس مجلسی !!! (4184235) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.