توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440389
واکنش وزارت خارجه یمن به قانون مربوط به ویزا در آمریکا
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۰
یک منبع در وزارت خارجه یمن با محکوم کردن اقدام آمریکا در منع ورود اتباع یمنی به این کشور، آن را غیر قانونی خواند.

به گزارش فارس، وزارت خارجه یمن وابسته به جنبش انصار الله یمن، عصر یکشنبه (امروز)،‌ اقدام دولت آمریکا در منع ورود اتباع یمن به این کشور را محکوم کرد.

یک منبع در وزارت خارجه یمن به خبرگزاری سباء گفت که این وزارت خانه به دقت اقدامات ریاست جمهوری آمریکا در خصوص اعمال محدودیت‌ها علیه اتباع 7 کشور اسلامی و عربی را پیگیری می‌کند.

این منبع تأکید داشت که هرگونه تلاش برای گروه بندی یمن یا معرفی کردن اتباع آن به عنوان منبع احتمالی تروریسم یا افراط گرایی خلاف قانون است.

این مسئول وزارت خارجه یمن افزود، کسانی بر بخش‌های یمن در شرایط کنونی سیطره دارند که مورد حمایت عربستان بوده و برای نشان دادن اینکه فضای تروریستی در یمن حاکم است، اقدام به انتقال عناصر تروریستی و افراطی بیگانه غیر یمنی به این کشور کرده‌اند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز گذشته طی فرمان اجرایی ورود اتباع 7 کشور یمن، عراق، سوریه، سومالی، لیبی، سودان و ایران به آمریکا را ممنوع کرد.
 
کلمات کلیدی : قانون منع ویزای آمریکا+قانون ویزا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.