توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486280
گزارش ۶ ماه آسیب‌های اجتماعی به رهبر انقلاب
تاریخ انتشار : شنبه ۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰
قائم مقام وزیر کشور تاکید کرد: در دولت یازدهم وزارت کشور در زمینه آسیب‌های اجتماعی مطالعات دقیقی در سطح دانشگاه انجام داد. رهبری دستورات اکیدی دادند که هر شش ماه یکبار گزارشات خدمت ایشان ارائه می‌شود.

به گزارش ایلنا، محمدحسین مقیمی در ضیافت افطاری مسئولان وزارت کشور با اصحاب رسانه با اشاره به عملکرد این وزارتخانه عنوان کرد: وزارت کشور نقش بسیار مهمی در اداره کشور دارد، شما در جریان مسائل به عنوان رسانه سهیم بودید و خواهید بود. وزارت کشور، استانداری و فرمانداری‌ها نقش بسیار مهمی در مسائل مختلف به ویژه در تامین امنیت ملی کشور دارند.

او با تاکید بر این بدون شک تصمیمات اتخاذ شده در وزارت کشور در جهت اعتلالی کشور است، گفت: در زمینه سیاست داخلی عمده تصمیمات در وزرات کشور گرفته می‌شود. استانداران توسط وزارت کشور انتخاب می‌شوند که نقش تعیین کننده‌ای در سرنوشت کشور دارند.

قائم مقام وزیر کشور با اشاره به اینکه امروز چالش‌های بسیار جدی در مسائل اجتماعی داریم که وزارت کشور در رسیدگی به آنها نقش مهمی دارد، گفت: در دولت یازدهم وزارت کشور در زمینه آسیب‌های اجتماعی مطالعات دقیقی در سطح دانشگاه انجام داد. رهبری دستورات اکیدی دادند که هر شش ماه یکبار گزارشات خدمت ایشان ارائه می‌شود.

او خاطرنشان کرد: اگر امروز با افتخار از انتخابات صحبت می‌کنیم به دلیل این است که رسانه‌ها نقش تعیین‌کننده‌ای در این رخداد ملی داشتند.
۱۳۹۶/۰۳/۲۳ ۱۲:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۱ ۱۳:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۱ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۲۰:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۲ ۲۲:۵۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۹:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۹ ۲۰:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۰۰:۳۸
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۰ ۰۸:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۹ ۱۸:۰۵
 
 
کلمات کلیدی : آسیبهای اجتماعی+رهبر انقلاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.