توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455680
عدم محبوبیت ترامپ رکورد زد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶
رضایتمندی از ترامپ با ثبت یک رکورد جدید، به پایین‌ترین سطح در دو ماه گذشته رسید.

العالم: موسسه گالوپ در جدیدترین نظرسنجی خود درصد محبوبیت رییس‌جمهور آمریکا را 37 درصد اعلام کرد. 58 درصد از پرسش‌شوندگان نسبت به عملکرد ترامپ ابراز نارضایتی کردند.

رضایتمندی از باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا با گذشت حدود 60 روز از نخستین دور از ریاست جمهوری وی بیش از 60 درصد بود؛ رقمی که برای جرج دابلیو بوش به 50 تا 60 درصد رسید. اوباما ریاست جمهوری خود را با رضایتمندی 40 درصدی آمریکایی‌ها به پایان رساند و بوش، با رضایتمندی 25 درصدی آمریکایی‌ها مواجه شد.

اما از زمانی که گالوپ ارزیابی رضایتمندی از رؤسای جمهور را از سال 1945 آغاز کرد، درصد کنونی رضایتمندی از عملکرد ترامپ از تمامی رؤسای جمهور ایالات متحده پایین‌تر است.

در حالی که کمتر از 60 روز از زمامداری ترامپ می‌گذرد، استعفای ناگهانی مایکل فلین -- مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور، انتشار اخباری درباره ارتباط مقامات دولت ترامپ با روسیه، ادعای ثابت‌نشده شنود اوباما از دفتر ترامپ، و مجموعه‌ای از مشکلات مرتبط با دو فرمان اجرایی مهاجرتی رئیس‌جمهور، دولت نوپای آمریکا را در موقعیت دشواری قرار داده است.
 
کلمات کلیدی : ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته