نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445186
متهم به قتل: با همسرمقتول رابطه داشتم‌، او خواست همسرش بکشتم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۷
روزنامه ایران نوشت: جوان افغان که در جریان درگیری دوست و همکار خود را در خانه‌اش کشته و جسدش را درکف آشپزخانه دفن کرده بود در دادگاه به قصاص محکوم شد .اما در زندان مدعی شد که همسر مقتول و برادرزنش او را کشته‌اند و در این جنایت هیچ نقشی نداشته است.

بیست و هشتم مرداد پارسال بود که صاحبخانه جوان افغان در تماس تلفنی با پلیس گفت مستأجر جوانش کف آشپزخانه را کنده و سپس چاله را پر کرده است. مأموران کلانتری بلافاصله در خانه مرد مستأجر حضور یافتند و پس از کنار زدن خاک کف آشپزخانه با جسد مرد جوانی روبه‌رو شدند. جوان افغان که در این خانه سکونت داشت در بازجویی گفت: بابت کارهای ساختمانی به دوستم بدهکار بودم و به‌همین خاطر وقتی به خانه‌ام آمد با هم درگیر شدیم و پس از آنکه خفه‌اش کردم جسدش را در کف آشپزخانه به خاک سپردم.

این جوان 30 ساله به‌نام محمد در نخستین دادگاه به قصاص محکوم شد تا اینکه صبح دیروز در دومین مرحله از محاکمه‌اش منکر قتل شد و گفت من با همسر مقتول رابطه‌داشتم. او از من خواست که شوهرش را به قتل برسانم و من نپذیرفتم. این زن وقتی با مخالفت من در کشتن شوهرش روبه رو شد، گفت من و برادرم این کار را انجام می‌دهیم اما جایی را نداریم تو او را به خانه‌ات دعوت کن و ما خود‌مان ترتیب کشتن‌اش را می‌دهیم تا اینکه آنها به خانه‌ام آمدند. ابتدا برادر این زن ضربه‌ای به سر دامادشان زد و زن هم با پارچه آبی او را خفه کرد و من هم جسد شوهرش را در کف آشپزخانه دفن کردم.

پس از اظهارات عجیب این جوان افغان، همسر مقتول نیز در برابر قضات دادگاه ایستاد و گفت: «همه اظهارات این مرد دروغ‌ است، من هیچ رابطه‌ای با این قاتل نداشتم و او دروغ می‌گوید.»

در پایان جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند تا حکم‌شان را درباره متهم به قتل صادر کنند.
 
کلمات کلیدی : قتل + قتل خانوادگی+جنایت
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۹:۵۰:۵۹
چه اسمون ریسمونی بافتن
حالا هی افغانیها رو نگه دارید
چقدر آمار جنایاتشون به نسبت تعدادشون در این کشور زیاده (4162379) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.