نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 153487
شرایط ثبت‌نام مسکن مهر دانشجویی اعلام شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۳۳
 ثبت‌نام مسکن مهر دانشجویی از روز ۱۲ اردیبهشت‌ماه آغاز شده است و تا ۲۶ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

به گزارش فارس، سامانه ثبت‌نام مسکن مهر دانشجویی به منظور تمرکز ثبت‌نام دانشجویان متقاضی مسکن مهر آغاز شده و تا ۲۶ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد، براین اساس متقاضیان باید با مراجعه به سامانه ثبت‌نام مسکن مهر دانشجویی به نشانی mehredaneshju.com نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

اولویت ثبت‌نام در این سامانه در حال حاضر با دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) است.

در ثبت‌نام مسکن مهر دانشجویی داوطلبان باید توجه داشته باشند که متقاضی و افراد تحت تکفل وی باید از اول فروردین سال ۱۳۸۴ تا کنون فاقد مسکن یا زمین مسکونی ملکی باشد، همچنین متقاضی و افراد تحت تکفل وی از روز ۲۲ بهمن‌ماه ۱۳۵۷ تا کنون نباید از هیچ امکانات دولتی یا امکانات نهادهای عمومی غیردولتی مربوط به تامین مسکن مثل زمین، واحد مسکونی یا تسهیلات یارانه‌ای خرید یا ساخت واحد مسکونی استفاده کرده باشد.

براساس این گزارش متقاضی باید متاهل یا سرپرست خانوار باشد البته نخبگان علمی با معرفی بنیاد نخبگان کشور و معلول جسمی، حرکتی با دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن و با معرفی سازمان بهزیستی کشور از این شرط معاف هستند.
Share/Save/Bookmark
 
یک دانشجو
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۶:۲۴:۰۵
امروز 13ام است و فرم ثبت نام در سایت load نمی شود...
اینم مثل باقی.. (766252) (moderator17)
 
يک دانشجوي ديگر
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۱۸:۲۶:۵۳
اين سايت کار نمي کنه .... سرکاريه (766393) (moderator7)
 
دانشجوی بی مسکن
۱۳۹۱-۰۲-۱۹ ۲۲:۲۹:۳۸
امروز 19 است و همچنان فرم ثبت نام غیر فعال است آیا نباید موضوع پیگیری شود (775086) (moderator18)
 
یک دانشجوی متاهل دیگر
۱۳۹۱-۰۲-۲۰ ۱۰:۲۷:۱۹
20 اردیبهشت هچنان سایت کار نمی کند.گناه ما چیه سر کارمون میزارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (775607) (moderator18)
 
حورا کیخسروی
۱۳۹۱-۰۲-۳۱ ۰۶:۳۳:۰۹
از زمانی که اخبار اعلام کرد و آدرس سایتو داد من روزی چند بار به سایت سر میزنم اما افسوس که یک توهم بیش نبود .سایت غیر فعال و امکان دسترسی به فرم ثبت نام نیست.خدا آزار دهندگان را وعده عذاب علیم داده است.ما که عادت کردیم به این وعده و وعیدها حکایت یک میلیون تومانی که قرار بود به متولدین 89 بدهن و هزار اخبار دروغ دیگر ما که کاری از پیش نمیبریم جز اینکه به خدا پناه ببریم از شر شیطان رانده شده (اعوذ بالله من الشیطان الرجیم)ماه پشت ابر نمیماند (793897) (moderator18)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته