توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464086
طارمی: کسی که باید در جشن حاضر می‌بود،نبود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷
مهاجم پرسپولیس گفت: با عدم حضور هانی نوروزی در جشن قهرمانی مطمئنا روح هادی نوروی شاد نیست.

به گزارش تسنیم، مهدی طارمی پس از پایان جشن قهرمانی پرسپولیس گفت: سال تلاش کردیم جام را کسب کنیم که آن را تقدیم خانواده نوروزی و هانی فرزند هادی بکنیم. به جای ورزشکاران و خانواده نوروزی، سیاسیون در مراسم اهدای جام حضور داشتند. متاسفم از این بابت. همه تقصیر را گردن یکدیگر می‌انداختند. یکی می‌گوید فدراسیون مقصر است یکی می‌گوید یگان ویژه. هانی به شدت در حال گریه بود و من نمی‌دانم چه کسی مقصر است. به ما گفتند یگان ویژه اجازه نداده که هانی و پدر بزرگش پیش ما بیایند در هر صورت برای این یگان ویژه متاسفم. مگر یک بچه 10 ساله می‌خواهد چه کار کند که اجازه نمی‌دهند وارد زمین شود؟
وی تصریح کرد: واقعا خدا را خوش نمی‌آید که دل یک بچه را شکستیم. امروز در حق هانی و هادی نوروزی بی‌معرفتی تمام صورت گرفت. الان باید یک بچه یک هفته تمام گریه کند و همه از هانی و هادی نوروزی صحبت کنند و بعد از یک هفته نیز همه چیز فراموش شود.

مهاجم پرسپولیس با ناراحتی عنوان کرد: وقتی علت عدم حضور هانی نوروزی را جویا می‌شویم همه تقصیر را گردن یکدیگر می‌اندازند و یک نفر می‌گوید یگان ویژه مقصر بوده و عده‌ای نیز باشگاه را مقصر می‌دانند. تنها کسی که باید در این جشن حاضر می‌بود متاسفانه حضور نداشت و بابت این قضیه برای همه متاسفم.

طارمی خاطر نشان کرد: به اعتقاد من مقصر این اتفاق یگان ویژه است و برای آنها متاسف هستم. این همه آدم در جشن قهرمانی حضور داشتند و فقط حضور یک بچه اضافه بود؟ با عدم حضور هانی در جشن قهرمانی روح هادی نوروزی شاد نیست.
 
کلمات کلیدی : طارمی+پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته