نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 388487
مرد زن دار،هم خودش را کشت هم عشق دوران مجردی اش را!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۹
مرد متاهلی که همچنان عشق دوران مجردیاش را فراموش نکرده بود در یک جنایت هولناک،خون بپا کرد.

به گزارش خبر جنوب، نیمه شب چهارشنبه خونین ماموران پلیس آگاهی شهرستان شیراز از وقوع یک مورد جنایت در این شهرستان باخبر شدند. ماموران پس از اطلاع از این موضوع بلافاصله به محل جنایت عزیمت کرده و جسد زنی جوان را در حالی که غرق در خون روی زمین افتاده بود مشاهده کردند.

ماجرا از اين قرار بود كه از سال ها قبل مرد جواني بهرغم داشتن همسر و فرزند همچنان به زنی در دوران مجردی اش علاقه مند بود از این رو در جنایتی هولناک خون به پا کرد.نیمه شب چهارشنبه بود كه اهالي یکی از خیابان های شیراز از خانه يكي از همسايهها صداي تيراندازي شنيدند.آنها همزمان متوجه فريادهاي زن و مردي از داخل خانه همسايه شدند و وحشتزده خودشان را به آنجا رساندند. وقتي اهالي محل وارد كوچه شدند جسد غرق در خون مرد جواني را ديدند كه داخل حياط خانه همسايه افتاده بود. كنار جسد يك اسلحه شكاري ديده ميشد و كمي آن طرفتر پيكر غرق در خون زنی جوان كه هدف گلوله قرار گرفته روي زمين افتاده بود. اعضاي خانواده همسايه ناله و شيون ميكردند و شاهدان با ديدن اين صحنه هولناك با پليس و اورژانس تماس گرفتند.

با حضور مأموران و اورژانس در محل مشخص شد مرد جوان پس از شليك مرگبار به سوي دختر این خانواده که برای سرکشی به منزل پدرش آمده دست بهخودكشي زده كه اورژانس پس از معاينه وي مرگش را تأييد كرد.

ماجرا چه بود؟

هنوز مشخص نبود كه چرا مرد مسلح دست به جنایت زده و پس از آن خودكشي كرده است. كارآگاهان سرگرم تحقيق شدند و در پرس و جو از خانواده این زن جوان كه به شدت از حادثه پيشآمده شوكه شده بودند ،حقيقت ماجرا را كشف كردند. آنچه مسلم بود عامل قتل ،مردی بود که از سالیان قبل عاشق قربانی شده بود و قصد داشت با او ازدواج كند.

چند سال قبل وقتي ماجراي خواستگاري و ازدواج را مطرح كرد، به او جواب منفي دادند و همين باعث شد كه مرد جوان از وي كينه به دل بگيرد. طبق اطلاعات بهدست آمده، شب حادثه زن جوان ميهمان خانه مادرش بود كه قاتل زنگ خانه آنها را زد. او درحاليكه اسلحه را زير لباسش پنهان كرده بود مدعي شد كه بايد با زن جوان صحبت کند. در آن لحظه وقتي وی به حياط آمد يك دفعه مرد كينه جو اسلحه را از زير لباسش بيرون آورد و به سوي او شليك كرد. اين مرد پس از آن اسلحه را به سمت خود گرفت و با شليك يك گلوله به زندگي خود پايان داد.

به دستور درخشان بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی شیراز،جسد این دو نفر به پزشکی قانونی انتقال یافت. در ادامه پرونده ای تشکیل و تحقیقات برای مشخص شدن موضوع آغاز و فاش شد که مرد جوان با وجود اینکه متاهل بوده همچنان به مقتول که او نیز متاهل بوده علاقه مند بوده است از این رو زمان حادثه با قصد و نیت قبلی و با اطلاع از اینکه قربانی بدون همسرش آنجاست به محل جنایت رفته و در یک موقعیت زن جوان را گلوله باران کرده و پس از اطمینان از قتل او به زندگی خودش نیز پایان داده است. این پرونده هم اکنون برای بررسی زوایای پنهان جنایت در دست بررسی است.
 
کلمات کلیدی : خودکشی+قتل
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۴ ۱۳:۳۱:۲۲
ديوانه است (3919171) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۴ ۱۶:۳۲:۱۳
حالا زن این با شوهر اون ازدواج کنند تا بچه ها بی سرپرست نشوند. (3919634) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.