نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499385
واکنش مجلس به ادعای صداوسیما: مشکل قطعی صدا در مراسم تحلیف مربوط به مجلس نبود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۰
خانه ملت نوشت: روابط عمومی مجلس شورای اسلامی درباره قطعی صدا در پخش مراسم تحلیف با انتقاد از مصاحبه رئیس مرکز تولید فنی سیما، اعلام کرد: اشکال صدا در مراسم تحلیف مربوط به سیستم صوتی مجلس شورای اسلامی نبود.

 در این توضیحات آمده است: قبل از شروع جلسه تحلیف به مانند جلسات مشابه، دو عدد خروجی صدا از توزیع کننده، تحویل همکاران صداوسیما شد و تا لحظه قطعی صدا، یعنی زمان قرائت قرآن، هیچ مشکلی از طرف ایشان گزارش نشد، بطوری که تصویر و صدای نودال مجلس از شبکه خبر در حال پخش بود.

روابط عمومی مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد که واحد سیار صداوسیما هیچ درخواستی از حوزه فنی مجلس برای گذاشتن میکروفن مقابل سخنران نداشت و واحد رپورتاژ، صدا را از طریق خروجی‌های سیستم صوتی مجلس دریافت و پخش کرد.

روابط عمومی مجلس شورای اسلامی یادآور شد که پس از تحلیف و در مصاحبه سران قوا که در سالن مجاور برگزار شد و سیستم مجزایی توسط واحد سیار صداوسیما قرار داده شده بود و هیچ ارتباطی با صوت مجلس نداشت نیز صدا برای دقایقی طولانی قطع گردید که منجر به تکرار این مصاحبه زنده شد. لذا بروز یک مشکل مشابه در دو جای متفاوت خود دلیلی بر ایراد فنی سیستم این واحد سیار صداوسیما است.
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۵:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۲:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۰:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۰۷:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۰۰:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۹:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۹:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۳:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۱:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۰۹:۲۵
 
 
کلمات کلیدی : مراسم تحلیف+تحلیف روحانی+تحلیف+تحلیف در مجلس+سوگند رئیس جمهور+قسم رئیس جمهور
 
دارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۶ ۰۸:۴۴:۵۳
قطعی صدای میکروفن درچنین مراسمی ضعف بسیار بزرگیه و آنچنان که باید و شاید بهش توجه نشده ! در درجه اول هم به مسئول برگزاری مراسم مربوط میشه چرا که نتونسته هماهنگی لازم را بین واحدها برقرار کنه!
متاسفانه ما سابقه بسیار بدی هم در زمینه برگزاری مراسم مهم و بین المللی داریم که باید یه فکر اساسی براش بکنند مثلا سخنان محمد مرسی را در کنفرانس سران کشورهای اسلامی بصورت نادرست ترجمه میکنیم! یا در همین اجلاس گازی 94 در تهران که پوتین هم شرکت کرده بود درست مشابه همین قطعی صدا به کرات رخ میداد! (4508355) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.