توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469982
لیست نهایی اصلاح‌طلبان شورای شهر تهران فردا اعلام می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۳
ایسنا نوشت: رئیس شورای ستاد اصلاح طلبان تهران با بیان اینکه لیست شورای شهر تهران اصلاح طلبان فردا نهایی می شود، گفت: امروز هیات رئیسه شورای سیاست گذاری جلسه ای برگزار می کند و به تعداد دو یا سه برابر افراد مورد نیاز در هر بخش به جمع‌بندی می‌رسد و فردا در مجمع شورای سیاستگذاری ۲۱ نماینده مورد نظر اصلاح‌طلبان برای شورای تهران تعیین می‌شود.

مرتضی حاجی در نشستی در تبیین روند تعیین لیست شورای شهر تهران اصلاح طلبان گفت: در زمان ثبت‌نام‌ها ما با جمعیت کثیری مواجه شدیم که از افراد با گرایش‌های سیاسی در فراخوانی درخواست کردیم که اطلاعات خود را برای حضور در لیست اصلاح‌طلبان به ما ارسال کنند. ۶۰۰ نفر در فراخوان مشارکت کرده و با پر کردن فرم‌ها اطلاعاتشان را به ستاد دادند.

وی با تاکید بر اینکه انتخاب ۲۱ نفر از بین ۶۰۰ متقاضی فرآیندی پیچیده و پرزحمتی است، گفت: برای رسیدن به نتیجه قابل قبول بررسی‌ها بر اساس اطلاعات خود افراد از تخصص و توانمندی ها و سوابق آنها بوده است. برای ارزیابی دقیق‌تر ۱۰ حوزه همچون محیط زیست، ‌مسائل حقوقی، ‌مدیریتی، معماری و شهرسازی مشخص شد و افراد براساس تخصص‌هایشان در این حوزه‌ها قرار گرفتند.

حاجی تاکید کرد که افراد براساس تخصص هایشان در این حوزه ها تقسیم بندی شدند چون تاکید ما بر این است که متخصصان در شوراها حضور پیدا کنند و شاهد حضور نخبگان و متخصصان در شوراها باشیم که این موضوع تنها محدود به افراد باتجربه نمی‌شود و میدان برای همه باز است. در این بین سهمیه‌ای برای جوانان و بانوان نیز تا ۳۰ درصد پیش بینی شده که در مجموع آنها ۵۰ درصد سهمیه برای حضور در لیست را دارند. البته این موضوع منوط به نظر نهایی مجمع عمومی است.

رئیس شورای ستاد اصلاح طلبان تهران با بیان اینکه بر روی ۱۵۰ نفر تاکنون اجماع شده است، گفت: این ۱۵۰ نفر مراحل مقدماتی را طی کرده‌اند. امروز جلسه هیات رئیسه شورای عالی برگزار می شود وفردا در جلسه مجمع عمومی سیاستگذاری تکلیف ۲۱ عضو نهایی لیست شورای تهران را تعیین می کنند.
۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۱۳:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۰:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۱۴:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۱ ۱۰:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۴:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۳:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۴:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۰۹:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۰۷:۳۲
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۱:۰۴
 
 
کلمات کلیدی : شورای شهر تهران + انتخابات شوراها + اصلاح‌طلبان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.