نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461791
سرلشگر صفوی: باید دشمنی دشمنان داخلی و خارجی را بشناسیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۶
مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: بدانیم دشمنی دشمنان با ما تمام نشدنی است؛ بنابراین باید دشمنی دشمنان داخلی و خارجی را بشناسیم.

به گزارش مهر، سرلشگر پاسدار سید رحیم صفوی مشاور عالی فرمانده کل قوا در مراسم بزرگداشت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی که بعد از ظهر امروز در تالار وحدت برگزار شد، اظهار داشت: من از روزهای اول انقلاب با شهید صیاد آشنا بودم و عملیات های زیادی را در کردستان و دفاع مقدس با هم گذراندیم.
وی گفت: ایشان یک انسان برگزیده خدا هم در بعد اخلاق و هم در منش فرماندهی و خرد نظامی بود. شهید صیاد یک انسان دلسوز و مومن بود و دارای خلق و خوی بسیجی و محبوب دل بسیجیان بود.

سرلشگر صفوی ادامه داد: شهید صیاد چون ایمان داشت و ولایت الهی و ائمه را قبول داشت ولایت فقیه را هم در راستای آنها قبول و به آن عمل می کرد.

مشاور عالی فرمانده کل قوا با بیان اینکه شهید صیاد بسیار به مقام معظم رهبری چه در دوران جنگ و چه پس از آن علاقه داشت، خاطر نشان کرد: ولایت مداری او از ایمان، عقلانیت و نظامی گری وی سرچشمه می گرفت.

وی ادامه داد: باید دید چه پیامی از این قبیل مراسم ها به نسل جدید منتقل می شود، اینها نه جنگ را دیدند و نه شهیدان جنگ را بنابراین باید شهیدان و شیوه زندگی آنها را به نسل جدید خوب بشناسانیم.

مشاور عالی فرمانده کل قوا تصریح کرد: عوامل قدرت ملی خود را بشناسیم، این حجم وسیع شهید و جانباز که ملت ایران تقدیم کرده نشان دهنده ایستادگی در برابر مشکلات است. بنابراین یکی از عوامل قدرت ملی روحیه حماسی و شجاع ملت ایران است که در برابر تهدیدات می ایستد.

سرلشکر صفوی افزود: سوم اینکه بدانیم دشمنی دشمنان با ما تمام نشدنی است، بنابراین باید دشمنی دشمنان داخلی و خارجی را بشناسیم.

وی در پایان گفت: آنچه که در زمان خطر کشور را نجات می دهد روحیه فداکاری و شجاعت فرماندهان و ملت است و باید قدر خانواده شهدا را بیشتر بدانیم.
 
 
کلمات کلیدی : سرلشکر صفوی
 
نادر موذن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۱:۰۶:۳۹
تا عمر داریم باید قدر خانواده شهدا را برای همیشه داشته باشیم (4252125) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.