نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421696
ترزا می: باید همکاری‌مان با کشورهای خلیج فارس برای مقابله با ایران را افزایش دهیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۹
نخست‌وزیر انگلیس با طرح اتهاماتی بی اساس علیه کشورمان گفت: ما باید همکاری خود با کشورهای حاشیه خلیج ( فارس) و همکاری با آنها برای مقابله با اقدامات منطقه‌ای ایران را افزایش دهیم.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، ترزا می نخست وزیر انگلیس روز چهارشنبه در سخنرانی‌اش در نشست شورای همکاری خلیج (فارس) در بحرین گفت که انگلیس می‌خواهد متصدی پایداتر و ماندگارتر در قبال امنیت بلند مدت خلیج اتخاذ و بیش از سه میلیارد پوند برای  هزینه‌های دفاعی در منطقه در یک دهه آینده سرمایه گذاری کند.

وی در ادامه با بیان اینکه امنیت منطقه امنیت ما است، گفت: باید همکاری دفاعی خود را با کشورهای خلیج ( فارس) افزایش دهیم و برای مقابله با اقدامات منطقه‌ای ایران با آنها همکاری کنیم.

می همچنین به توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 اشاره کرد و بدون در نظر گرفتن ماهیت کاملا صلح آمیز برنامه‌ی هسته‌ای کشورمان اظهار داشت: ما توافقی را امضاء کردیم که امکان دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای  را برای بیش از یک دهه از بین برده است.

به گزارش ایسنا، این در حالی است که مقامات ایران همواره بر ماهیت صلح آمیز فعالیت‌های هسته‌ای کشورمان تاکید و هرگونه ادعا علیه برنامه‌ هسته‌ای ایران را رد می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : ترزا می + شورای همکاری خلیج فارس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۷ ۱۶:۵۲:۲۱
چرا واژه فارس بعد از خلیج را در پرانتز قرار داده اید
بهتر بود داخل پرانتز اصطلاح ناملموس آنها را قرا می دادید نه لفظ درست را (4055939) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.