نظر منتشر شده
۱۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 323695
زن خبانتکار با همدستی یک جوان، شوهرش را به ته دره پرت کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۴۰
راز قتل یک مرد در جاده ییلاقی جواهر ده در دل زن خیانتکارش نهفته بود.

به گزارش ایران، این مرد در حالی که به همراه خودروی پیکانش در عمق دره سقوط کرده بود پیدا شد. مأموران پلیس آگاهی رامسر با تماس تلفنی مرد چوپانی در جریان وقوع جنایت خاموش قرار گرفته بودند.

این حادثه ساعت یک و ۵۰ دقیقه بامداد ۳۰ آذر ماه سال جاری در منطقه اشکله چال منطقه ییلاقی جاده جواهر ده رخ داد. تماس گیرنده ادعا کرده بود وقتی برای جمع‌آوری دام‌هایش به منطقه جنگلی اشکله چال رفته بود ردی از خون روی سنگفرش‌های جاده خالی حاشیه جاده ییلاقی جواهر ده مشاهده کرده است.

مرد چوپان همچنین گفت: ابتدا گمان کردم برای گوسفندانم اتفاقی رخ داده اما وقتی رد خون را تا عمق دره دنبال کردم متوجه شدم خودروی سفید رنگی در آنجا افتاده و در فاصله دورتر پیکر بی‌حرکت مردی لابه‌لای علف‌های کنار دره قرار دارد.

با توجه به این گزارش، اکیپی از مأموران پلیس مأموریت یافتند تا با انجام بررسی‌های لازم علت و چگونگی وقوع حادثه را مورد کاوش‌های دقیق قرار دهند. در حالی که خودروی گشت پلیس آژیرکشان خود را به محل وقوع حادثه رساند، مشخص شد لحظاتی پیش پیکر بی‌جان راننده خودرو از سوی امدادرسانان هلال‌احمر منطقه از عمق دره بیرون آورده شده است.

در همین حال به دلیل مرگ راننده ماجرا به بازپرس کشیک دادسرای رامسر اطلاع داده شد. دقایقی بعد بود که این مقام قضایی به همراه تیمی‌از کارآگاهان جنایی خود را به محل حادثه رسانده و تجسس‌های فنی در این باره آغاز شد. با وجود اینکه تاریکی شب و لغزنده بودن منطقه سقوط خودرو، امکان انجام تحقیقات را با مشکل روبرو می‌کرد بررسی‌های دقیق و فنی در این باره در دستور کار قرار گرفت.

تجسس‌ها نشان داد که از کف جاده خاکی تا انتهای دره ردی از آثار خون دیده می‌شد که همین عامل باعث شد تا پلیس احتمال وقوع قتل را منتفی نداند. در ادامه بررسی‌ها، تحقیقات قضایی برای شناسایی مشخصات قربانی حادثه متمرکز شده و معلوم شد که وی ۵۰ ساله و مجید نام دارد و در رامسر زندگی می‌کند. براساس اظهارات یکی از بستگان قربانی حادثه وی به عنوان راننده مسافربر در حدفاصل رامسر به جواهر ده کار می‌کرد و محل زندگی‌اش در ابتدای جاده جواهر ده بود.

در حالی که با مشاهده آثاری از زخم‌های ناشی از ضرب و جرح در بدن قربانی حادثه این احتمال داده می‌شد که این آثار به خاطر برخورد قربانی حادثه با صخره‌های اطراف دره بوده باشد اما بررسی‌های دقیق‌تر پلیس و کارشناسان پزشکی قانونی مشخص کرد که در بدن قربانی حادثه جای اصابت ضربات کارد وجود دارد.

براساس این گزارش به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای انقلاب رامسر تحقیقات در باره این حادثه ادامه یافت تا اینکه مأموران با بررسی‌های دقیق و فنی متوجه شدند گروه ناشناسی ابتدا قربانی حادثه را با وارد آوردن ضربات کارد از پای در آورده و سپس جسدش را به همراه خودرواش به این منطقه کشانده و برای رد گم کردن به داخل دره انداخته‌اند.

با بدست آمدن این سرنخ‌ها پلیس بررسی درباره آثار و نشانه‌های برجای مانده در محل حادثه را آغاز کرد تا اینکه پرده از راز یک دسیسه زنانه برداشت.

بر اساس این تجسس‌ها کارآگاهان رامسر با بررسی شیوه قتل این فرضیه برایشان مطرح شد که قربانی حادثه ممکن است درگیر مسائلی چون گنج و زیرخاکی شده و به همین دلیل شرکایش او را از میان برداشته‌اند. این فرضیه هنگامی‌ رنگ باخت که تحقیقات از بستگان و اهالی محل زندگی او مشخص کرد که وی شخصی بی‌آزار بوده و نمی‌توانسته وارد اینگونه بازی‌های خطرناک شود.

بدین ترتیب فرضیه قتل در یک توطئه خانوادگی در دستور کار پلیس قرار گرفت. آنان در این باره به حرکات و رفتار‌های همسر قربانی حادثه مظنون شده و رفتارها و حرکات او را تحت کنترل نامحسوس خود قرار دادند.

کاوش در باره این رفت و آمدها باعث شد تا ظن پلیس آگاهی به این زن ۴۱ ساله که زهرا نام داشت بیشتر شده و او را برای انجام بازجویی‌ها به آگاهی فرا خواند. زن جوان به کلی خود را در این ماجرا بی گناه دانسته و هرگونه دخالتی در موضوع قتل شوهرش را انکار کرد. پلیس که به ضد و نقیض گویی‌های این زن پی برده بود او را آزاد کرده و در تور کنترل نامحسوس خود قرار دادند تا اینکه پی بردند که مرد جوانی به نزد او رفت و آمد دارد.

بدین تریب مرد جوان که مجید نام دارد و ۳۹ ساله است از سوی پلیس بازداشت و تحت بازجویی قرار گرفت. با وجود انکارهای نخستین وی وقتی او دانست که پلیس مدارک و مستندات غیرقابل انکاری در دست دارد و او را عامل جنایت می‌داند لب به اعتراف گشود و پرده از یک جنایت شیطانی برداشت.

وی در اعترافات خود ادعا کرد: ‌از مدت‌ها پیش با همسر قربانی حادثه ارتباط پنهانی داشتم. او این اواخر بشدت از دست همسرش عصبانی بود و دائم در این باره با من صحبت می‌کرد تا اینکه چند روز قبل از قتل پیشنهاد داد تا او را از میان بردارم.

در همین ارتباط بود که روز حادثه با او تماس گرفته و خواستم تا به جاده جواهر ده بیاید. همسرش نیز همراهش بود. وقتی در حوالی اشکله چال مرا سوار خودروی خود کرد ، در یک غافلگیری با کاردی که همراهم بود او را مورد حمله قرار دادم. بعد از اینکه اطمینان پیدا کردم او کشته شده است ابتدا خودروی پیکانش را به داخل دره هل دادم و سپس جسد مجید را به فاصله کمی‌داخل دره پرتاب کردم.

می‌خواستم طوری وانمود کنم که با پیدا شدن جسد پلیس تصور کند مرگ او بر اثر سقوط با خودرو به داخل دره رخ داده است. با توجه به این اعترافات زن جنایتکار از سوی پلیس بازداشت شد. وی نیز با تأیید اظهارات پسر مورد علاقه‌اش طراحی نقشه قتل همسرش را به گردن گرفت. پلیس آگاهی رامسر با راهنمایی عامل قتل کاردی را که در ماجرای قتل راننده پیکان مورد استفاده قرار گرفته داخل باغی اطراف محل حادثه پیدا کرده و پرونده را برای صدور تصمیم قانونی به دادسرای عمومی ‌و انقلاب رامسر ارسال کرد.
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۰۷:۴۸:۵۷
فقط اعدام سزای این زن فاسد و خیانتکار است. متاسفانه اینگونه زنها هم زیاد شده اند (3458794) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۰۸:۵۳:۱۷
هر روز در جراید شاهد کشته شدن یک نفر بخاطر خیانت همسر هستیم آیا زمان آن نرسیده است که در کشورمان نیز همانند تمام کشور های متمدن دنیا و حتی کشور ترکیه زنها نیز حق طلاق داشته باشند؟
آیا این زن و هزاران زنی که تا به امروز خیانتکار نامیده شدند اگر حق طلاق داشتند خیانتکار می شدند؟ آیا اگر شما چنین شرایطی داشتید برای خلاصی از یک زندگی بدون حاصل چه رفتاری می کردید؟ آیا فکر می کنید یک زن متاهل دنبال شهوت هست که خیانت می کند؟ در حال حاضر دادگاهها کمترین حق را به زنان قائل هستند و این قصه هنوز سر دراز دارد .
آیا زمان تغییر اساسی در قوانین ازدواج و طلاق نرسیده است؟ متاسفانه همه ما فقط مشغول تحلیل شاخ و برگیم. (3458970) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۲ ۱۹:۲۸:۵۲
اینکه یک زن دست به خیانت می زند به این دلیل نیست که حق طلاق ندارد بلکه به این دلیل است که زن خائن، آدم هوسبازی بوده. راهی که دین اسلام برای برخورد با این دسته از زن های خائن و مردهای احمق در نظر گرفته است سنگسار در ملا عام است. سنگسار حکم خشنی بوده که در ملا عام، ترس و وحشت را در دل زنان و مردان می اندازد تا دست به این اقدام نزنند.
دادن حق طلاق به زنان در کنار حقوق دیگر مثل مهریه و نفقه و اجرت المثل و نحله و هبه باعث فروپاشی خانواده می شود. چون دیگر هیچ مرد عاقلی ازدواج نخواهد کرد. ضمن اینکه هیچ دادگاهی چنین طلاقی را به رسمیت نمی شناسد. شما فکر کردی اگر فردا زنی دست به خیانت بزند و برود به دادگاه بگوید طلاق می خواهم مسئله حل خواهد شد. این ایده شما، برسمیت شناختن خیانت زنان و هوسبازی آنهاست.
همچنین خاطر نشان می سازم همینک خیلی از زنان هستند که به شوهرشان خیانت می کنند ولی شوهرشان می گوید بیا طلاقت دهم ولی زن می گوید مهریه و نفقه اش را می خواهد تا طلاق بگیرد.
اگر قرار باشد حق طلاق به زنان داده شود باید خیلی از قوانین تغییر کند و تغییر قوانین الهی و اسلامی منجر به نتایج دیگری در جامعه می شود که مطمئنا اثرات سوء آن را در پی خواهد داشت. (3463566) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۱۰:۳۲:۳۷
مشکل از شوهره بوده
بدرفتاری عاملش بوده (3459290) (alef-3)
 
سعید
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۱۰:۵۵:۵۹
چرا شما با خوندن این شرح حادثه قضاوت میکنید؟قضاوت کار سختی هست . یکی از اشکالات اساسی ما ایرانی ها قضاوت در مورد دیگران هست . این کار نشون از عقل سبک و کم افراد هست. نکنید این کا را. (3459375) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۱۲:۰۹:۰۸
ببخشید شما احتمالاً دلال محبت نیستی؟ (3459642) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۱۸:۲۴:۰۲
پرفسور یعنی راه دیگه ای نداشت فقط باید میکشتش خودت هم پابده اینکاره ای (3460915) (alef-11)
 
محسن
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۱۰:۵۲:۲۹
پناه بر خدا (3459366) (alef-3)
 
باربا پاپا
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۱۲:۵۱:۵۳
متآسفانه در این موارد زن به علت معاونت در قتل فقط چند سال به زندان میرود که این چند سال زندان عامل بازدارنده نیست (3459786) (alef-3)
 
عباس
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۱۳:۳۶:۰۶
جالبه چرا هیچ مردی زنشو نمیکشه؟
چرا زن ها با همدستی یکی دیگه دست به چنین کارهایی میزنن؟
علتش چیه واقعا؟
متاسفانه قانون مشکل زیاد داره!
اگه جوری قانون باشه که زن بتونه قانونی از شوهرش جدا بشه چرا دست به قتل بزنه؟
تا حالا چندتا زن شوهرشون رو بخاطر جدایی گشتن؟متاسفانه باید قانون گذار دنبال علت باشه که رفع بشه!
چند سال پیش برنامه درست شد تو رسانه ملی که چند کارشناس پرونده های قتل رو بررسی میکردنو علت اینکه چرا قتل رخ داده رو با روانشناسی تحلیل میکردن واقعا برنامه خوبی بود که زوایای پنهان قتل رو مشخص میکرد،ولی نمیدونن چرا بعد از چند قسمت جلوی پخشش رو گرفتن!حیف شد (3459928) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۱۴:۱۸:۵۸
هردو بايد اعدام شوند (3460071) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۱۸:۰۷:۳۲
شما قاضی نیستی رای هم لازم نکرده صادر کنی (3460880) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۱۴:۳۸:۲۷
چند همسری وازدواج موقت ورعایت احکام ان باید فرهنگ سازی وجاری بشود بعدا همچی روال عادیشرا پیدا میکنه هرکی سرجای خودش میشنه (3460142) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۱۹:۱۰:۰۳
حالا نکند نزدیکان این بیچاره هم با گرفتن ÷ول دیه خونش را هدر بدهند این روزها خیلی متداول شده که انسانها با شقاوت تمام کشته می شوند ولی اطرافیانشان با گرفتن پول قاتلش را آزاد می کنند
قبح قتل و کشتار متاسفانه دارد از بین می رود و کشتار دیگران شده یک تجارت برای بده و بستانهای خاص (3461069) (alef-11)
 
سید علی
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۲۳:۱۸:۰۹
بی ایمانی-بی عفتی و بی اخلاقی منشا تمامی مفاسد اجتماعی می باشند (3461654) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.