توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 413091
عصبانیت ترامپ می تواند منجر به جنگ هسته ای شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۵
رئیس سابق دستگاه اطلاعاتی انگلیس با بیان اینکه عصبانیت ترامپ می تواند منجر به ایجاد جنگ هسته ای همه گیر در جهان شود، نسبت به عواقب احتمالی این رفتار هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، «سر جان سَورز»، رئیس سابق دستگاه اطلاعاتی بریتانیا (ام آی ۶) از احتمال به راه افتادن جنگ هسته ای در صورت عدم توانایی کنترل «ترامپ» بر خشم خود خبر داد.

این مقام سابق انگلیسی گفت که از این بیم دارد که این عصبانیت و عدم کنترل «ترامپ» منجر به ایجاد جنگ و درگیری میان آمریکا و چین و یا آمریکا و روسیه شود که همین مساله منجر به گسترش و همه گیر شدن دامنه خرابی ها شود.

«سر جان» همچنین در ادامه مصاحبه خود با  رادیو بی بی سی افزود: ما در حال بازگشت به جهانی هستیم که بسیار خطرناک است و من فکر می کنم که این بزرگترین تهدید است.

وی گفت: اوضاع از پنج یا شش سال پیش به این سو وخیم تر شده و دلیل آن هم عدم توانایی پرزیدنت «اوباما» در تنظیم روابط خود با روسیه است.

این مقام سابق دستگاه اطلاعاتی بریتانیا همچنین با بیان اینکه ترامپ احتمالا نمی داند زمانی که رئیس جمهور شود چه فشاری را باید متحمل شود گفت : ما بارها شاهد بوده ایم که «ترامپ» در زمان هایی که از وی انتقاد می شود و یا احساس خود کمتر بینی می کند، کاملا به صورت خشن به این موضوع واکنش نشان می دهد. اگر شما این مساله را به امور جهانی تعمیم دهید، خواهید دید که که این مساله می تواند تبدیل به نتیجه ای خطرناک برای همه شود.
 
کلمات کلیدی : ترامپ+جنگ هسته ای
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.