نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 433198
بازتاب درگذشت "آیت الله هاشمی رفسنجانی" در روسیه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۴
خبر بستری شدن و درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار امام (ره) و حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در شامگاه یکشنبه در رسانه های روسیه بارتاب آنی یافت.

به گزارش میزان، شبکه تلویزیونی راشا تودی فوت آیت الله رفسنجانی را به عنوان خبر مهم و فوری بازتاب داد.

شبکه تلویزیونی لایف نیوز روسیه هم گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی از سیاستمداران برجسته ایران که دو دوره رئیس جمهور بود و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را نیز برعهده داشت، در بیمارستان جان سپرد.

همچنین افزون بر خبرگزاری های ایتارتاس و ریانووستی، روزنامه کامرسانت در بخش اخبار آنلاین، روزنامه اینترنتی گازتاو، تارنماهای لنتارو، 24سمی و پالیتیکا سگودنیا نیز خبر بستری شدن و درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را بازتاب فوری دادند.
 
روزنامه رسمی راسیسکایا گازتا در بخش اخبار آنلاین خود نوشت: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که از زمان انقلاب تا کنون یکی از چهره های شاخص جمهوری اسلامی بود، روز یکشنبه در بیمارستان درگذشت.

پایگاه اسپوتنیک نیز در صفحه نخست ضمن بازتاب فوری این خبر، زندگینامه خودنوشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را به صورت کامل در همین صفحه منتشر کرد.

رادیو گاواریت ماسکوا نیز گزارش داد: هاشمی رفسنجانی رئیس اسبق مجلس که از سال 1989 تا 1997 دو دوره رئیس جمهور بود، درگذشت.
 
کلمات کلیدی : درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی+هاشمی رفسنجانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۳:۰۴:۱۷
کاری به خوب وبدش ندارم ولی مملکت شخصیت بزرگی رو از دست داد (4108346) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.