نظر منتشر شده
۷۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477695
واکنش رییسی به تایید انتخابات: نظر شورای نگهبان را فصل‌الخطاب می‌دانم/ امیدوارم قوه قضاییه به تخلفات اعلام شده از سوی این شورا به طور جدی رسیدگی کند
بخش سیاسی الف، 10 خرداد 96
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۸
حجت‌السلام سیدابراهیم رییسی در پی اعلام نظر شورای نگهبان به وزارت کشور مبنی بر تایید صحت نتایج انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در صفحه شخصی خود در اینستاگرام یادداشت کوتاهی منتشر کرد.

متن پست اینستاگرامی ابراهیم رییسی به شرح زیر است؛

اینجانب نظر شورای محترم نگهبان، درباره انتخابات را فصل الخطاب می دانم و امیدوارم قوه قضائیه به تخلفات اعلامی از سوی آن شورا، به طور جدی رسیدگی کند.

سیدابراهیم رئیسی

 
کلمات کلیدی : تایید انتخابات، تقلب رای گیری، انتخابات ریاست جمهوری،انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات۹۶، رای دادن، صف رای دادن، مشارکت مردم،روحانی، رئیسی
 
بنده خدا . اصل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۸:۴۴:۴۸
حاج آقا خدا شاهد است بنفع شماشد.رای نیاوردید. افرادیکه درستاد شما بودند در حد واتدازه وزیر نبودند. واقعا از آقای قالیباف انتظار این رفتار را نداشتم.
البته خدا به این ملت ومملکت هم رحم کرد. موفق باشید. (4402834) (alef-3)
 
%۹۶ی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۱۱:۰۱
دوست و دشمن بر درایت و صداقت و تقوا و بردباری و جدیت و اقتدار و شخصیت و محبوبیت و بلاغت و شرافت و موقعیت شناسی رئیسی عزیز و قالیباف بزرگوار ، معترفند .
با توجه به ظرفیت و اهلیت و قابلیت این بزرگواران و رسانه های مستقل و مسؤلیت پذیر همچون الف ، یقیناً مطالبات بحق ملت قابل وصول خواهد بود . انشاءالله . (4403232) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۳۵:۱۶
بفرمایید وزیرهای آقای روحانی که در حد وزیر بودن تو این چهار سال گذشته چه گلی به سر مملکت زدن.( رکود و گرانی و بیکاری و حقوقهای نجومی و....)

اگر در حد وزیر بودن این است که حقوقهای نجومی بگیرند و به نام هر کدام از اعضای خانواده خود چندین شرکت خصوصی داشته باشن ، مطمئناً اطرافیان آقای رئیسی هرگز در حد اینچنین وزرارتی نبودند و البته ایشان اجازه هم نمی داد که باشند.

اگر در حد وزیر بودن این است که دختر مظلوم آقای وزیر با استفاده از رانت ، کالاهای کذایی وارد کشور کند ؛ یقین داشته باشید که اطرافیان آقای رئیسی در حد چنین وزارتی نبودند. (4403290) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۵۳:۴۱
16 میلیون رای آقای رئیسی آرایی هستند که اولا متعلق به قشر محرومین و مومنین به انقلاب اسلامی بوده ثانیا به رغم همه بی‌عدالتی‌های صورت گرفته از سوی دولت و زیر پا گذاشتن تمام قواعد و اصول توسط دولتمردان به دست آمده است و این بسیار ارزشمند است. (4403323) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۳:۳۱:۳۱
احسنت و تبارک به آقای رئیسی شما خیلی مردید هرچند یک عده خیلی نامردند این پایبندی به قانون نشان از درک و شعور بالای سیاسی و اعتقادی ایشون هست. (4403614) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۲۳:۵۲:۰۴
سلام. افرادی که در ستاد و دولت آقای روحانی بودند و هستند از جمله شخص ...و ..و خیلی های دیگر. این ها بیشتر دوران پس از انقلاب را در مدیریت های کلان اجرایی کشور بودند. بیایند بگویند توی این سالها چه عقب ماندگی هایی که برای این مملکت ایجاد نکردند. تا قبل از احمدی نژآد رشد علمی ایران صفر بود. الان هم رشد علمی ایران در جا می زند. صنایع ما هم که خود آقای ترکان که از همین طیف روحانی است و سالها در مدیریت کلان کشور بوده است می گوید ناتوان در رقابت با خارجی هاست و ایرانی ها فقط در تهیه آش بزباش تواناهستند. بله تنها دولتی که چند برابر دولتهای قبل و بعد خودش کار کرد احمدی نژاد بود که البته به خاطر ..اعتقادی اش با او مخالفیم وگرنه هیچ دوره ای در ایران مانند آن دوره حرکت رو به جلو انجام نشد. نیمی از مشکلات دولت احمدی نژآد رو هم همین آقایان همفکر و همجریان روحانی و اصلاحات ایجاد کردند. آن زمانی که غربی ها از ناکارآمدی تحریم می گفتند آنها را به تحریم بیشتر تشویق کردند. با ایجاد فتنه 88 حد اقل یکسال از ظرفیت نظام و دولت را برای خدمت سوزاندند. بدانید روز قیامتی هم هست و اگر اینجا بخاطر در اختیار داشتن منابع قدرت و ثروت پاسخگو نیستند روز قیامت در پیشگاه خدا و همه مردم بصیر باید پاسخ گو باشند. بدانید شما هم که محبت این انسان ها را در دل دارید با آنها محشور خواهید شد. در ضمن اصلاح طلب حقیقی ما هستیم که اصولمان خط قرمزمان بود نه اشخاص و هرگز در شخص محدود نشدیم و هر زمان اصولگرایان ما مانند .. و خاتمی و احمدی نژآد از خط اصول اعتقادی و انقلابی عدول کردند از آنها به راحتی گذشتیم و در کار مان اصلاح کردیم. (4405038) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۸:۴۵:۳۳
درود بر ريیسی سید با اخلاق (4402836) (alef-3)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۸:۴۷:۵۴
کدوم تخلفات؟؟؟؟
اعلام حمایت اعضای شورای نگهبان تخلف است
به این هیچ‌وقت رسیدگی نشد (4402844) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۰:۵۶:۴۰
اعلام حمایت رییس ستاد انتخابات و وزرا تخلف و دیپلماتها تخلف اشکار بود که هر روز خبرش میامد و رسانه ها هم پخش کردند و کسی هم عدرخواهی نکرد و شما هم گفتین ازادی بیانه حق دارند.
حالا شورای نگهبان که همیشه بیطرف بوده را برای جو سازی متهم به اعمال خودتان میکنید

طبق تجربه این چند روزه میدانم که منتشر نمیکنید، الف با اقای رییسی مشکل داری نه؟ .. .منصف باش (4403191) (alef-11)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۲:۲۰:۴۲
شرکت وزاری دولت در متینگ تبلیغاتی تخلف اشکار و نقض صریح قانون استپ
مخصوصا حضور ظریف که هم از نظر قانون تبلیغات ممنون است و هم از نظر قانون وزارت خارجه (4403394) (alef-11)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۵:۱۵:۴۴
کمبود تعرفه
بیرون انداختن افراد ناضر ستاد رئیسی هنگام شمارش آرا
نفرستادن صندوق به بعضی روستاها و پادگانها
دیر شروع شدن بعضی از مراکز رای گیری و زود تعطیل شدن قبل از موعد قانونی
خرید رای روستاییان از 10 هزار تا 50 هزار بابت هر رای
.... همین کارا رو انجام داده و شما مدعی هستید کدام تخلف ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) (4404005) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۸:۴۸:۳۴
درود بر کاندیدای با ظرفیت و با اخلاق سبد بزرگوار- درود (4402845) (alef-3)
 
منتظر
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۸:۵۰:۳۷
احسنت بر تو ای مرد بزرگ (4402850) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۲:۲۳:۱۹
ما به کمک خداوند وظیفه خود را انجام دادیم و خوشحالیم که نامزد مورد نظر ما جناب رئیسی نیز پاکیزگی و انصاف را رعایت کرد و برعکس رقیب از موازین اخلاقی و قانونی پافراتر نگذاشت. (4403402) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۴:۰۱:۳۸
حضرات اصلاح طلب قانون مداری را بیان یاد بگیرن (4403727) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۰۰:۳۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏.... جناب آقای رئیسی، شما توی اسفند ماه و قبل از انتخابات گفتید که: ما الان خادم امام رضا(ع) برای خدمت به محرومان جامعه و پیشبرد برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در جامعه هستیم. الحمدلله تکلیف انتخابات هم که مشخص شده. به نظرم الآن هم همون مسیر قبلی رو که قبلا گفتی ادامه بدین... سیاستو هم به اهلش بسپارین !! (4402872) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۳:۴۲:۲۱
ایشون همیشه خادم امام رضا هستند خوشا ملتی که مدیرش خادم امامی باشد آن هم به تمام معنا نه خادم زرو زیور و زور (4403659) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۰۱:۲۸
اصلاح طلبان درس دموکراسی را یاد بگیرند. نه سطل اشغالی اتش زده شد و نه به عابربانکی حمله شد!! (4402875) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۰:۱۵:۵۶
خودتون هم می دونید اون کارها کار اصلاح طلبان نبوده (4403059) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۲:۲۴:۲۲
حق با شماست عده ای به نام اصلاح طلب و ... از کره مریخ تشریف اوردند و مرتب بیانه می دادند و هواداران بیچاره را به کف خیابان دعوت می کردند. (4403407) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۱ ۰۱:۱۳:۱۳
پس کارکی بوده؟! (4405236) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۰۲:۲۵
رییسی با ۱۶ میلیون رای قانون مدار بود. انوقت فردی سال ۸۸ با ۳۸۰ هزار رای ، ادعای تقلب کرد!!!!!!! (4402878) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۰:۵۳:۴۳
آقای هاشمی طبا گفتند من خودم به روحانی رای می دهم اونوقت 200 هزار رای آوردند چطور رایی که شما می گید رو باور کنیم؟ (4403183) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۰۸:۳۵
من به رییسی رای دادم تما شما معلوم ندادی؟ رای ۱۳ میلیونی چطور شد ۳۸۰ هزار
اینطور گفتی که ملت را ناراحت کنی و دشمنی برانگیزی (4403224) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۳۰:۵۴
منظورش رقیب آرای باطله جناب کروبی که 380 هزار رای آورد (4403277) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۳۵:۱۷
منظور آقای کروبی است از 380000 رای (4403291) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۲:۲۵:۴۲
سلام؛
رای دهندگان به آقای سید ابراهیم رئیسی با نجابت و صبر جمیلی که به خرج دادند، انسانیت خود را به همه چه در سطح داخل و چه در سطح بین اللمل ثابت کردند؛


رای دهندگان به رئیسی با عزت، به نتیجه انتخابات علیرغم تخلفات انتخاباتی که توسط شورای محترم نگهبان به قوه قضائیه ارسال شده است اما برای حفظ اتحاد بین خود و همه عزیزانی که به حسن روحانی رای دادند خویش تن داری و نجابت خود را در تاریخ ثبت کردند، (4403411) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۳:۳۸:۰۸
رای 16 میلیونی با اونهایی که نذاشتند رای بدهند و تهدید و خرید رای و اجبار و تطمیع رای آقای رئیسی اگر انصاف و این تخلفات نبود بالای 20 میلیون بود (4403647) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۳۳:۴۵
تخلفاتي كه اونم گفت كه تخلفات نبود آخه (4403285) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۳:۳۷:۰۳
اتفاقاً تخلفات بوده و قراره قوه قضائیه رسیدگی کند (4403643) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۰۳:۴۸
ارزوی فتنه گران این بود که رییسی وارد فاز تقابل و مخالفت با قانون شود تا با استناد به ان ، ابروریزی سال ۸۸ خودشان را توجیه کنند. (4402883) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۰۴:۰۰
صفحه اینستاگرام ؟!!! اما اینکه روحانی میگفت که رئیسی میخواهد اینترنت را تعطیل کند و ما را میترساند درست نبوده است (4402884) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۳:۳۶:۲۳
شما حرفهای روحانی درباره رئیسی را باور می کردید ببین موقع انتخابات آدم به حرفهای یک طرف گوش نمی کند تصمیم بگیرد یک طرفه آدم نمیره قاضی شما باید به سمت رقیب هم سربزنید ببینید چه دفاعیاتی از خود دارند چه اسناد و مدارکی درباره رقیب دارند سمت کاندیداهای خودتون هم همین طور براساس اسناد و مدارک تصمیم بگیرید نه حرف خالی (4403638) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۰۵:۰۴
اگر یک کاندید اصلاح طلب بود و ۱۶ میلیون رای داشت و این تخلفات برایش پیش می امد ، حتما دستور میداد هوادارانش ، بریزند تو خیابون. (4402885) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۱۰:۳۰
درس قانونمداری
کاش ملت ارزش اخلاق و قانونمداری را بیشتر می دانستند. (4402901) (alef-3)
 
شهروند....
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۱۴:۵۵
با سلام نظر شورای نگهبان را فصل‌الخطاب است و امید است برای کسانی که رایی دادندمحاکمه علنی برای افراد که خیانت کردند و حلاف کردند را شاهد باشیم من و حانواده ام افتخار می کنیم به جناب ریییسی معلم تقوا و مفسر فرآن و مرد قانون رایی دادیم زنده و سر فراز باشی سید که زلزله به پا کردی و درس شور و دلددگی و عا شورا ورا را دادی امرور زه جوانان ومردم کوچه و بازار از این سید اخلاق به نیکی یاد می کنند مرد با قانون و آزاده که حرف مردم را با آرامش و متانت زد (4402911) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۲۳:۱۵
احسنت
به این میگن اخلاق انتخاباتی
ولی نباید از این اخلاق مداری سوءاستفاده بشود
و قضاییه باید متخلفان را مجازات کند.
تمام (4402939) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۰:۳۶:۵۸
متخلفان انتخاباتهای قبل چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (4403119) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۲:۲۳:۵۸
اگه بوده برخورد میشده، شما یک مورد با سند ذکر کن که بوده بعدش حرف بزن (4403405) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۵:۴۷:۲۰
کسی مطالبه نکرد
فقط شورش کرد و مسجد آتیش زد و.. چون مدرکی نداشتن (4404084) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۲۵:۱۶
در انتخابات مرسوم دنیا با وجود اندک اختلاف ارا بازنده به برنده تبریک میگوید.در ایران این رفتار پسندیده مرسوم نشده است. (4402947) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۰:۳۷:۲۶
۸۸ شما کجا کامنت میذاشتی؟! (4403122) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۳۹:۲۳
فتنه گران باید قانون مداری را از این سید بزرگوار یاد بگیرند تا هر کاری را از مسیر خودش بپیمایند (4402974) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۴۵:۳۱
شما نباید این همه تخمت میزدید و ارای مردم را زیر سوال می بردید الان هم چاره دیگری ندارید باید نظر شورای نگهبان را بپذیرید تازه 4 میلیون رای روحانی هم به صندوق ریخته نشد شما 28 به 15 بازنده انتخابات هستید (4402987) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۰:۲۳:۲۴
کی می خواهید واقع بین باشید خداراشاهد سخنانت بگیر (4403077) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۰:۲۶:۵۰
یعنی انقدر مطمینی ک ۴ میلیون رای مال روحانی بوده. این حرف روحانی نشان خودخواهی ک همه چیز رو بنفع خودش میخاد تموم کنه . این ۴ میلیون مربوط ب رای اقای رییسی بود ک نگذاشتن ریخته شود و انتخابات دو مرحله ای بشه. از اون ۲۴ میلیونم الله و اعلم چقدر صحت داشته. (4403086) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۰:۴۲:۲۹
پنج میلیون تعرفه از رئیسی باطل شده و در حال رسیدگیه اونوقت رای روحانی 4 میلیون بالاتر بوده و دولت هم اعتراض نکرده و فقط شما خبردار شدی؟؟ (4403144) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۱۵:۱۷
واقعا هیچ خجالت نمی کشید،
اگر تهمت بود پس چطور شورای نگهبان میگوید برخی از تخلفات محرز است و باید قوه قضاییه متخلفان مجازات کند
حتما خجالت نمی کشید می فرمایید متخلفانی که به قوه قضاییه معرفی شده اند اعضای ستاد رییسی بوده اند
برادر من چشمتان را باز کنید صدها پرونده برای تخلفات گسترده استانداران و فرمانداران در قوه قضاییه تشکیل شده است !!!!
بازهم با پر رویی بگویید تهمت. (4403246) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۲:۲۸:۰۹
با تخلفاتی که متاسفانه در انتخابات 96 صورت گرفت خود دولت کام هواداران منصفش را تلخ کرد. (4403416) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۵۲:۲۹
"تمکین به قانون" جایی معنی پیدا میکنک که اجرایش به نفع تو نباشد!

یک نفر سال ۸۸ خیلی شعار قانون میداد ولی... (4403014) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۹:۵۵:۰۸
اگه شورا فصل الخطابه چرا قبل اظهار نظر شورا القاء شبهه كرديد (4403021) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۰:۳۹:۵۸
تخلف کردند و ایشون اعتراض کرده. شبهه کدومه! کاملا هم طبیعی هست. وقتی یه نفر به دادگاه شکایت میبره و بعد دستش به جایی بند نمیشه باید بهش گفت چرا از اول اعتراض کردی؟! (4403136) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۰:۵۷:۰۱
حلال و حرام کردن رأی مردم چطور (4403192) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۰۳:۵۰
از کی تا حالا پیگیر تخلفات از مجرای قانونی شدن القای شبهه است، فانون اجازه داده شما ناراحتی؟ شاه میبخشه، شاه قلی نمیذاره.
اگه با رسانه های معاند مصاحبه میکرد، به طرفدارانش میگفت بریزن کف خیابونها، خواستار ابطال انتخابات میشد، هر روز به شورای نگهبان و رهبری تهمت میزد و قانون را تمکین نمیکرد القاء شبهه بود عزیزم. (4403206) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۰۸:۲۶
نام روحانی به عنوان متخلف ترین کاندیدای ریاست جمهوری در تاریخ ایران ثبت شد !!!!! (4403223) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۳:۵۶:۵۱
لشگر کشی خیابانی شما اشکال نداره ولی اعتراض قانونی ایشون براتون گرون تموم میشه ؟ خدایی خیلی پررو تشریف دارید.
شعار قانون گرایی زنده باد مخالف من و از این دست شعارها رو رادین میدین و حتی ذره ای بهش پایبند نیستید.
یاد بگیرید فقط همین ! (4403706) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۰:۱۴:۱۷
حضور ايت اله يزدي از فقهاي شوراي نگهبان در ميتينگ انتخاباتي شما تخلف نيست بهتر نيست وقتي ژست مخالف را مي گيريم از قبل در فكر اين روزها هم باشيم (4403053) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۲۶:۳۱
حضور وزرا و دیپلماتها در میتینگ انتخاباتی خلاف نیست؟ (4403270) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۵۲:۳۴
دولت فقط مجریه انتخابات. .ناظر و داور که نیست (4403322) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۶:۵۱:۲۷
برا همین تعرفه کم اومد (4404248) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۱ ۰۲:۰۲:۵۸
نه اونا وزیر یک دولت هستند و مشخص است که حامی دولتی هستند که انتخابشان کرده اما شورای نگهبان باید فراجناحی باشد. (4405296) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۳۳:۲۹
یعنی از نظر شما حمایت احمدی رییس ستاد انتخابات از روحانی تخلف نبود؟
چه چیزی بدتر از حمایت مجری انتخابات از یک کاندیدا (4403283) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۲:۵۶:۰۵
حمایت وزیر امور خارجه رو کجای دلمون بذاریم!!!!!!!!!
این از اون ماجراها بود که فقط میتونست تو این دولت بیافته. (4403496) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۵۸:۲۸
پيروز شدم... با غم عالم چه كنم
با اين همه وعده اي كه دادم چه كنم
قبلا همه چيز ساده تر حل مي شد
حالا كه خودم دولت قبلم چه كنم... (4403332) (alef-11)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۲:۴۶:۵۷
درود بر رئیسی سید با تقوا (4403479) (alef-11)
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۳:۵۵:۲۰
ایشان همیشه مودب بوده اند و من از این بابت از این بزرگوار رضایت دارم و امیدوارم

که خدا هم از ایشان راضی باشد (4403698) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۹:۵۰:۲۴
درود بر سید ابراهیم رییسی مرد اخلاق (4404598) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۱ ۰۰:۲۴:۱۶
ای الف عزیز! پیش از انتخابات عرض شد خدمتت که روحانی انتخاب میشود اما رای اصولگرایان چوبی است که هر روز باید بر سر روحانی کوبیده شود. یادت هست خدا وکیلی؟ (4405105) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۱ ۱۱:۰۸:۴۴
هل یتربصون بنا الا احد الحسنیین ... انچه توشه ادامه راه این سید جلیل القدر شد مجاهدت اخلاق و هدایت است صبر و رضا توشه ادامه راه شما و هوا دارانتان باد (4405813) (alef-11)
 
عارف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۲ ۱۳:۱۹:۴۹
رئیسی خداوکیلی حق توبود رئیس جمهور باشی نه روحانی (4408315) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۲ ۱۸:۲۸:۳۱
سید محرومان شما باید از حق محرومین ومردم ضعیف ومستضعف دفاع کنید واز اخقاق حق پاک خود ومحرومین کنار نیایید ؟ (4409000) (alef-11)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۴ ۱۹:۱۵:۵۵
بایدبه رای مردم احترام گڎاشت با تشکر (4411737) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.