توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439796
ارزش سهام بانک ملت چه میزان افت کرد؟+ نمودار
تاریخ انتشار : شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۴
با توجه به بازگشایی نماد گروه بانک ملت از هفته گذشته ارزش سهام این بانک همچنان در حال افت بوده و به قیمت 115 تومان رسیده است و سیر نزولی همچنان ادامه دارد.

به گزارش میزان، سهام بانک ملت در حالی هفته گذشته بازگشایی شد که در روز اولیه معاملات موجب ریزش بیش از هزار واحدی شاخص کل و سر خوردن آن به پله 78 هزار واحدی شد.

این روند منفی در حالی ادامه پیدا کرد که ارزش سهام بانک ملت از حدود 200 تومان به 120 تومان ریزش کرد و این روند منفی از هفته گذشته ادامه پیدا کرد و با شروع هفته دوم بهمن ماه شاهد تشدید کاهش ارزش این سهام بوده‌ایم.

ارزش خرید سهام ملت 115 تومان و ارزش فروش نیز 115 تومان قیمت‌گذاری شد این در حالی است که ارزش اولین معامله 119 تومان و قیمت پایانی آن حدود 116 تومان بوده است.

نکته قابل توجه اینجاست که قیمت سهام بانک ملت در پایان معاملات هفته گذشته 121 تومان بوده که با اون وجود شاهد ادامه روند منفی در ارزش این سهام هستیم و با ادامه خبرها در خصوص بازگشایی سایر نمادهای بانکی در تالار شیشه‌ای باید انتظار ریزش بیش از بیش را در شاخص بورس داشته باشیم.
 
گفتنی است شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در ساعات اولیه معاملات امروز 9 بهمن ماه 114 واحد افت کرد به پله 77 هزار و 898 واحدی سر خورد.

 
کلمات کلیدی : سهام بانک ملت + بازار بورس + شاخص بورس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.