نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 361620
تصویر/ پارکینگ خانه سردار آزمون
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۵

عکس/ خودروی لوکس سردار آزمون
 
کلمات کلیدی : سردار آزمون
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۳ ۱۲:۱۰:۵۸
پارکینگ خانه یک کارگر زحمتکش شهرداری را هم نشان دهید. البته اگر خانه داشته باشد... اینها کاسب هستند نه فوتبالیست... (3754721) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۳ ۱۷:۳۰:۱۸
این بنده خدا تا حالا تو لیگ بزرگسالان ایران بازی نکرده. هر چی درآمد داشته از لیگ روسیه است. (3755488) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۳ ۱۲:۵۶:۰۰
امیدوارم پارکینگ خونه اش مثل پارکینگ خونه دیوید بکام بشه چون واقعا شایستگی اش رو داره هم از لحاظ تکنیکی هم اخلاقی (3754885) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۳ ۱۷:۱۹:۲۷
پسر من قالپاق ماشيني را از خرابه نزديك خانه مان پيدا كرده بود و مدتي با آن بازي مي كرد حالا مي گويد براي قالپاق ماشيني بخريم اون قالپاق در پاركينك خانه ما آويزان است تا شايد ماشيني برايش پيدا شود (3755476) (alef-13)
 
خسرو گار س چی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۳ ۱۷:۲۹:۴۰
با سلام و احترام

.....در این خصوص حایز اهمیت است : ...1 با این تصاویر انتظار دارید ، بتوانیم برای افراد تحصیلکرده ، نخبه ، مخترع ، وغیره مسایلی مانند ""عرق به وطن "" ، ""هویت اسلامی "" ،"" انصراف از مهاجرت "" ،"" برگشت به وطن "" و غیره را توجیه کرد ؟؟؟ چگونه به جوانان تحصیلکرده آماده به مهاجرت به کشورهای بیگانه بتوانیم بگوییم در این مملکت ما دکتر چمران ، دکتر قریب ، دکتر حسابی و غیره همه جیز های مادی خارج از کشور را دیدند اما مانند بلال حبشی تا آخر کنار پیامبر گرامی اسلام ( ص) و جمهوری اسلامی ایران ماندند ؟؟؟ و ... با تشکر - گار س چی (3755486) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.