توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500526
جدیدترین موضع گیری درباره حمله به گردان سیدالشهداء عراق
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰
یکی از اعضای ارشد حشد شعبی عراق اعلام کرد که موضع رسمی درباره حمله به گردانهای سیدالشهداء در نزدیکی مرز با سوریه پس از اعلام نتایج تحقیقات در این باره بیان می شود.

به گزارش مهر به نقل از النشره، کریم النوری عضو ارشد حشد شعبی عراق گفت: تا زمانی که تحقیقات به پایان نرسیده است نمی توان طرفی را مسئول حمله به مواضع گردان سیدالشهداء در نزدیکی مرز با سوریه دانست.

وی تاکید کرد: موضع رسمی در این باره پس از اعلام نتایج تحقیقات بیان می شود. تا زمانی که تحقیقات به پایان نرسیده است نمی توان اتهامی مطرح کرد یا طرفی را مسئول آنچه علیه مواضع گردان سیدالشهداء در نزدیکی مرز سوریه رخ داده است، دانست.

شایان ذکر است که دوشنبه گذشته گردان های سیدالشهداء وابسته به «حشد شعبی» عراق در بیانیه ای از شهادت و زخمی شدن شمار زیادی از نیروهای این گردان ها در حمله نیروهای آمریکایی خبر داده بود.

در همین راستا، گردان های سیدالشهداء اعلام کرده بود که این اقدام آمریکا بدون پاسخ نخواهد ماند و عواقب آن برعهده آمریکایی ها است.

گردان های سیدالشهداء همچنین از دولت عراق خواسته بود تا در خصوص بمباران مواضع این گردان ها که به شهادت ۴۰ نفر منجر گردید، تحقیق نماید.

از سوی دیگر «احمد المکصوصی» معاون دبیرکل گردان های سیدالشهداء گفته بود: یکی از مواضع ما در سوریه در نزدیکی «التنف» مورد حمله توپخانه ای گسترده نیروهای آمریکایی قرار گرفت که در پی آن شماری از رزمندگان شهید و زخمی شدند.
 
کلمات کلیدی : آمریکا، حشد الشعبی، گردان سیدالشهداء عراق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.