نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500625
وزیر بهداشت مطرح کرد؛ کمبود متخصص در بیمارستان‌های کشور
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۹
وزیر بهداشت ضمن اشاره به کمبود متخصص در بیمارستان‌های کشور گفت: فضا و امکانات برای تربیت متخصصین جدید کم است.

به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در بازدید از بیمارستان امام سجاد (ع) رامسر اظهار کرد: با توجه به توریستی بودن مازندران، دانشگاه علوم پزشکی این استان بخش اورژانس را ارتقا داد و با ایجاد مرکز پلی کلینیک در بخش درمان توسعه یافت.

وی با بیان اینکه در آینده شرایط رامسر به دلیل طبیعت زیبا ویژه می‌شود، تصریح کرد: کمبود متخصص در تمام بیمارستان‌های کشور وجود دارد و فضا و امکانات برای تربیت متخصصین جدید کم است.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: در دولت یازدهم ۳۰ درصد ظرفیت پزشک متخصص افزایش یافت.

هاشمی با بیان اینکه در برخی رشته‌ها فارغ التحصیلان در سال به ۸۰ نفر می‌رسند، اظهار کرد: دولت و مجلس باید برای ساخت ۲۰ هزار تخت بیمارستانی ویژه آموزش کمک کند تا بتوان تخصص‌های مختلف تربیت کرد.
 
کلمات کلیدی : وزارت بهداشت + بیمارستان + سلامت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۹ ۱۴:۰۸:۰۲
فقط شعار، چرا دانشگاه علوم پزشکی اصفهان علی رغم داشتن ظرفیت به جای ۶ نفر ظرفیت دستیاری گوش و حلق و بینی را به ۳ نفر کاهش داده است
کاش الف گزارشی تهیه کند (4513619) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۱۹ ۱۶:۱۶:۲۹
چقدر دکتر متخصص ایرانی در خارج فعالیت دارند و زندگی میکنند که محکوم نیستند خوب شرایط زندگی انجا خیلی از ایران بهتر است حق دارند جای بهتر را انتخاب کنند اما کاش ایرران حد اقل شرایط یک کشور قابل زیست را داشت تا متخصصان به انجا نمیرفتند انها هم که مانده اند انقدر پول دارند که هفته ای سه بار بروند و بیایند ککشان هم نگزد متخصصان نیمه متوسط در ایران مانده اند (4513764) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.