نظر منتشر شده
۳۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 350523
اعترافات تکان‌دهنده قاتل نوجوان ستایش کوچولو
من مشروب خورده بودم و سیاه مست بودم. وقتی دیدم او در خانه تنها است به سراغش رفتم و با وجود تقلای او، ستایش را به اجبار مورد آزار و اذیت قرار دادم.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰
پرونده قتل ستایش کوچولو پس از آخرین دفاع عامل جنایت در آستانه محاکمه قرار گرفت.

به گزارش روزنامه ایران، امیرحسین ۱۶ ساله، روز ۲۱ فروردین ماه امسال یکی از جنجالی‌ترین جنایات را رقم زد و دختر ۶ ساله افغان به نام ستایش قریشی را که همسایه‌شان بود در ورامین به خانه‌شان کشاند و به طرز فجیعی کشت.

پس از افشای راز این قتل وقتی امیرحسین تحت تحقیق و بررسی‌های روانکاوانه قرار گرفت پشت پرده‌ای از زندگی وی فاش شد. پزشکی قانونی سلامت روحی و روانی این پسر نوجوان را تأیید کرد و جسد ستایش کوچولو نیز برای اینکه مشخص شود دختربچه هدف تجاوز قرار گرفته معاینه شد.

تحقیقات نشان داد که امیرحسین در ۱۶ سالگی به سر می‌برد و خردادماه وارد ۱۷ سالگی می‌شود که نیاز است تا رشد عقلی‌اش نیز در پزشکی قانونی بررسی شود و طبق قانون حمایت از مجرمان زیر ۱۸ سال با وی برخورد قضایی صورت گیرد. تیم قضایی و پلیس دریافت که قاتل ۱۶ ساله نه تنها در ۱۵ سالگی هرازگاهی مشروب مصرف می‌کرده بلکه در همان سن و سال روابط نامشروعی نیز با جنس مخالف داشته و روز جنایت وقتی در مدرسه بوده در موبایل یکی از دوستانش فیلم مبتذل تماشا کرده و همین عامل بوده تا بعدازظهر دست به چنین اقدامی بزند.

آخرین دفاعیات قاتل ستایش کوچولو

امیرحسین در جلسه بازپرسی، روز حادثه را اینگونه توضیح داد: «ستایش همیشه برای بازی با تبلت خواهرزاده‌ام به خانه ما می‌آمد. آن روز هم او برای بازی با خواهرزاده‌ام آمد. وقتی خواهر و خواهرزاده‌ام رفتند او هم رفت اما چون فکر می‌کرد آنها برگشتند او هم برگشت. من مشروب خورده بودم و سیاه مست بودم. وقتی دیدم او در خانه تنها است به سراغش رفتم و با وجود تقلای او، ستایش را به اجبار مورد آزار و اذیت قرار دادم.» این متهم که خردادماه ۱۷ ساله می‌شود افزود: «من ابتدا قصد کشتن ستایش را نداشتم اما وقتی مادرش دم خانه آمد و صدایش کرد چون نمی‌توانستم ستایش را ساکت کنم او را به طبقه بالا برده و با روسری خفه‌اش کردم. سپس جسد را داخل یک جعبه بزرگ باند قرار دادم و با اسیدی که قبلاً تهیه کرده بودم قصد از بین بردن جسد را داشتم که موفق به این کار نشدم. من حتی به دوستم هم زنگ زدم و او هم گفت اسید روی جسد بریزم اما چون نتوانستم جسد را از بین ببرم از خانه خارجش کردم.» امیرحسین که سن کمی دارد در اعترافات تکان‌دهنده‌اش از رابطه‌های غیراخلاقی پرده برداشت و گفت: «من دوست دختر داشتم و چندی پیش نیز زنی صیغه کرده بودم و با آنها ارتباط داشتم.»

پرونده در آستانه رسیدگی

با توجه به این که همه اقدامات پزشکی قانونی، تحقیقات پلیسی و قضایی و روانکاوانه در این پرونده صورت گرفته است و امیرحسین آخرین دفاع خود را نیز ارائه داد، پرونده پس از کیفرخواست به زودی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع داده می‌شود تا امیرحسین محاکمه شده و حکم قضایی صادر شود. بنابر این گزارش، همه مقامات قضایی و پزشکی قانونی تاکنون در زمینه نظریه پزشکی قانونی برای روشن ساختن این گره کور که به ستایش کوچولو تعرض شده یا درخصوص رشد و بلوغ عقلی امیرحسین سکوت کرده‌اند و این دو بخش را محرمانه می‌دانند.
 
کلمات کلیدی : قتل+ستایش
 
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۱:۵۵:۴۲
متولد ۷۶ میشه ۱۹ سال نه ۱۷ سال... اول پدر و مادرش رو زندانی کنید بعد خودشووو (3684281) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۵:۱۶:۵۴
هر روز که می گذره سن این شیطان صفت کمتر می شه خیلی عجیبه. (3684739) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۵:۱۸:۳۸
اسید را از قبل تهیه کرده بود ؟؟؟ این داره خدش اعتراف می کنه که قتل از پیش برنامه ریزی شده بود اونوقت یک سری ها تلاش می کنند این جرسومه فساد رو بی گناه جلوه بدهند (3684744) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۵:۵۲:۳۵
خوبه تو قاضی ندی و گر نه کل جامعه رو زندانی میکردی . پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد . پدر مادر چه تقصیری دارن (3684798) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۵ ۱۴:۲۲:۴۲
خب البته زندانی کردن مجوز قانونی می خواهد اما اخلاقا پدر و مادرش هم مقصر اند در تربیت بچه شان قصور کرده اند. چند درصد بچه های نوجوان این کشور اینقدر وقیح اند؟ (3723913) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۵:۵۴:۳۸
لطفا مردم منظورم اینجا پدرومادره این پسره هست رو قضاوت نکنیم وقتی نمیدونیم اینده فرزندانه خودمون چی میشه . (3684800) (alef-11)
 
Spain
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۷:۳۹:۰۲
از ریش زیر چونش هم میشه فهمید جوان است نه نو جوان بهر حال نبود اموزش های جنسی و فعالیتهای مفید و بیکاری فکر جوانان رو بیشتر به این مسایل مشغول میکنه (3684980) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۱:۵۷:۵۶
جرسومه فساد است و جز تباهی برای خانواده اش هیچ ارمغانی نخواهد داشت. اعدام کمترین سزای اوست. البته که بالغ است و تبهکار. (3684290) (alef-3)
 
عدالت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۱:۵۹:۱۸
این نوجوان اندازه چندتا بزرگسال خلاف میکرده، از مشروب خواری بگیرید تا ارتباط جنسی با زنان و دختران و تماشای فیلم مبتذل پورن، آنهم از سن 14 یا 15 سالگی، این بزرگ میشد چیکار میخواست بکنه. پدر و مادرش چرا حواسشون به این بچه نبوده ؟؟؟؟؟؟؟ (3684293) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۲:۰۶:۳۴
پسر 15 ساله و زن صیغه ای و دوست دختر و ..... جامعه به کدام سو می رود. (3684322) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۶ ۰۱:۵۶:۳۵
وقتی درس تربیت بدنی و درس پرورشی و معارف اسلامی در مدارس جدی گرفته نمی شوند نتیجه این
میشه باید این سه درس افزایش واحد پیدا کنن , تربیت بدنی = ورزش دشمن کژی و اعتیاد , پرورشی = دشمن انحراف , معارف اسلامی = غذای روح و روان دانش آموزان , "" تزکیه بسیار مهمتر و مقدمتر بر تعلیم است , یزکیهم و یعلمهم . (3685534) (alef-13)
 
رضا
United Arab Emirates
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۲:۱۱:۴۹
حالا يه عده بگن محيط وجامعه وساير عوامل موثر مثل فضاي مجازي تاثير نداره!

16سالگي و صيغه !!!!

پدر مادرش هم مجرمند (3684329) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۲:۱۶:۴۸
من نمی خواستم ستایش را بکشم...

با اسیدی که قبلا تهیه کرده بودم قصد از بین بردن جسد را داشتم...

مشروب... زن صیغه ای اونم در 15 سالگی و ....

به خدا ما بچه بودیم اگه مجبور بودیم با جنس مخالف حرف بزنیم سرمونو می نداختیم پایین و هزار بار سرخ و سفید می شدیم...

خیلی ها شاید بگم ما اون موقع امل بودیم و ... قبول... ولی عزیزان ادم در مقابل جنس مخالف از خجالت سرخ و سفید بشه بهتره یا اینکه دختر شش ساله ی مردم رو بکشه اونم در حال مستی و بعد با اسید بخواد از بین ببره جسدش رو؟؟؟

قضاوت با شما دوستان... (3684341) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۲:۲۰:۵۷
انوقت پدر مادرش میگفتند بچه ما اهل این کارا نیست و تجاوز نبوده (3684348) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۲:۲۹:۴۳
دهنش آسفالت، ما 15 سالمون که بود فکر میکردیم بچه ها رو لک لک ها از آسمون واسه پدر مادرا میارن (3684366) (alef-13)
 
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۲:۳۶:۵۱
اين را اعدام كنند، بقيه چي؟
چه ربطي به پدر مادر داره، جامعه را بايد زنداني كرد!!!!! (3684380) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۳:۲۳:۳۵
نقش پدر و مادر و خانواده - جامعه - موبایل - اینترنت - ماهواره و ......... در تربیت اخلاقی و رفتاری جوانان و افراد جامعه چقدر اهمیت دارد ؟ وظیفه مسئولین و خانواده ها چیست ؟ عوامل مهم و پیشگیری در جامعه کدام است ؟ کارشناسان بررسی و اعلام نمایند . (3684476) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۳:۳۱:۳۱
بنظرمن تقصیرجامعه ومسیولین هست .پدرومادره این پسرکه ماله نسل گذشته هستند واطلاعاتشون کمه. حتی من میبینم نسلهای جدیدهم اطلاعات کمی دارن یا خیلی بیخیالن هریک یک تبلت وموبایل دردست بچه هاشون گذاشتن بااینترنت .
نسل جدید همگی مشکل بلوغ زودرس دارن .اخه الان وقته صیغه کردن این پسره بوده ؟!
متاسفانه مدارس اموزشهای لازمو به بچه ها وخانوادهها نمیدن . تومدارس مشاوروروانشناس که بچه ها بتونن باهاش دردودل کن ومشکلاتشونو بگن نیست.مسیولین اموزشهای لازمو نمیدن به مردم .رسانه اموزشهای لازمو نمیده تقریبا همه شبکه ها فقط شده برنامه اشپزی . اقای خامنه ای دیروزبه صداوسیما درباره توجه به جوانها ونوجوانها هشداردارن. به فضای مجازی هشداردادن چرا ؟! مطمینم بیشترسراین قضیه قتله بود ایشون متوجه شدن مشکل کجاست .هنوز مسیولین خوابن. همین امسال چندتا دانش اموزخودکشی کردن اماردادن پارسال اکثرا معدلای دانش اموزا زیر ۱۴ بوده .. اگه نجنبین فرداازاین مسایل زیاد میشنوین.نسل جدید خیلی وضعش نگران کننده است .فقط این یکی چون دختره افغان بود اون طرفیا بزرگش کردن . (3684501) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۳:۴۶:۰۷
" اعترافات تکان‌دهنده‌ " ! بابا این اعترافات که کسی رو تکون نمی ده (3684535) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۷:۴۶:۲۸
پسر 16 ساله با این سابقه و این قتل فجیع وتجاوز و کارهاییکه بعد از قتل روی جنازه ی بچه انجام داده تکان دهنده نیست؟! (3684991) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۵ ۱۴:۲۶:۳۷
نه جامعه ایرانی کلا خوابه. پدر و مادر ها فقط ذوق زده هستند که بچه شون بلده با اینتذنت کار کنه برای همین خیلی باهوشه. (3723929) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۵ ۱۴:۲۷:۳۹
اینم پاسخ اون افرادی که همش پیشنهاد می دن برای حفظ سلامت جوانان صیغه را رواج دهیم. (3723931) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۴:۲۹:۲۵
چه جوری و از کجا پسر 16 ساله به زن صیغه ای دسترسی داره؟ نکنه بقیه نوجونهامون هم در چنین وضعیتی دارن بزرگ میشن؟ کجایید پدر مادرا؟ حواستون هست به بچه هاتون؟ (3684637) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۲-۱۶ ۰۵:۰۷:۳۶
اين اقايوني كه صيغه را راه حل اينجور مسايل ميدانند جواب بدهند پس چرا با وجود صيغه كردن كار اين پسر به اينجا كشيد؟ (3685570) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۵:۴۹:۳۴
ماها اصلا" میدونیم کجا داریم زندگی می کنیم ؟ (3684796) (alef-11)
 
ماز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۶:۳۳:۳۸
چقدر چقدر چقدردنیا غم انگیزه (3684885) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۲۰:۱۶:۴۲
آقایان هنرمند، رسانه ای ها مدعیان روشنفکر و آنانی که تا اعتراضی به بی بند و باری و ترویج علنی بی بند و باری در سینما و روزنامه ها و فضای مجازی میشود به دفاع بر می حپخیزید که ربطی ندارد همه شما در این جنایات سهیم هستید (3685209) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۲۳:۵۳:۴۱
سلام من از روزی که این اتفاق رو شنیدم خیلی حالم بد .بیچاره مادر وخانواده ستایش من هم دختر هم سن اون دارن هرروز گریه میکنم که ستایش چی کشید؟خدایا لعنت به این دنیای.......ترا خدا اعدامش کنید هم از نوع سنگسار.واقعا ستایش چه عذابی کشید. اخی عزیزم (3685446) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۲-۱۶ ۰۱:۰۱:۲۸
چطوری صیغه کرده، از کجا آورده؟ (3685512) (alef-13)
 
جمید
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۱۶ ۰۱:۵۲:۴۳
جنایت این فرد خبیث با هیج معادله روانشناسانه ای هم خوانی ندارد علی رغم دسترسی راحت به جنس مخالف اعم از دوست دختر و زن صیغه ای باز هم شهوت جشمانش را کور کرده و دست به این جنایت بزرگ زده بهترین راه اعدام این شخص است تا هم جامعه از دستش راحت شوند و هم خانواده چقدر پدر و مادرش نذر و نیاز کردن تا بعد از چند دختر پسری داشته باشند این هم یکی از دلایل جنایت کار شدن این فرد است چون ته تغاری بوده ان هم تک دانه پسر در بین خانواده ازاد بود دسیت به هر کاری بزند. (3685531) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته