نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480529
اتومبیل‌های لاکچری در خیابان شریعتی دهه ۳۰
تصویری از تهران دهه ۳۰ و حضور اتومبیل‌های آخرین مدل آن زمان در جاده ناهموار و خاکی شمیران (خیابان شریعتی فعلی) را می‌بینید.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴
 
 
کلمات کلیدی : عکس قدیمی + تصاویر + تهران قدیم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۱۲:۵۵:۲۴
اصلا میگن پیچ شمرون و جاده قدیم شمرون برای همین دیگه . تهرون شهر بوده و شمرون یک ده کوچیک . هنوز قدیمیای شمرون وقتی میخوان از تجریش بیان طالقانی ( تخت جمشید سابق ) ، میگن میخوایم بریم شهر !!! (4418133) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۱۹:۱۲:۵۶
با توجه به قله‌ی چین کلاغ که در تصویر دیده می‌شود به نظر می‌رسد که منطقه‌ی فرحزاد در دید قرار دارد نه شریعتی. (4418825) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۲۰:۴۲:۵۶
همان خیابان شریعتی یا جاده قدیم شمرون وقتی از مشرون میومدی پایین واسه اینکه وارد تهرون بشی باید از دروازه شمرون وارد میشدی . دور تهرون خندق بوده و چندین دروازه داشته مث دروازه شمرون ، دروازه دولت ، دروازه دولاب ، دروازه غار و .... برای اینکه خندق ها را پر کنن ، خاک کم اومد ، مجبور شدند چندین جا را خاکبرداری کنندد و از اونجا خاک ببرند . اونجا را که حفاری کردند و چاله کندند باز هم معروف شد . مث چاله هرز و چاله میدون و ....
شما یادتون نیست ! ر: (4418904) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۴:۱۶:۲۰
خودتونو کشتید با این تهرانتون، خوبه همچین تحفه ای هم تیست. (4437200) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.