توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456021
کشف بیش از یک تن حشیش و هروئین در اسلامشهر/ جزئیات دستگیری "بهرام"
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۰
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از عملیات مشترک با پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ و کشف یک تن و 236 کیلوگرم حشیش و هروئین در اسلامشهر خبر داد.

 سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی غرب استان تهران، اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران و تهران بزرگ، سرنخی از فعالیت یکی از قاچاقچیان شاخص موادمخدر به نام "بهرام" که در تهیه و توزیع موادمخدر در غرب استان تهران فعالیت داشت، به دست آمد، با پیگیری ها و گسترش چتر اطلاعاتی پلیس، مشخص شد قاچاقچی موادمخدر به تازگی مقادیر قابل توجهی موادمخدر را از قاچاقچیان شرق کشور تهیه و به منزلی در "شهرک واوان اسلامشهر" منتقل کرده است تا در فرصت مناسب، موادمخدر را توزیع کند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با شناسائی محل نگهداری موادمخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران و شهرستان اسلامشهر در عملیاتی مشترک با ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در قالب سه تیم عملیاتی پس از هماهنگی با مقام قضایی ، با ورود به منزلی در اسلامشهر موفق به دستگیری سه قاچاقچی موادمخدر شدند.

سردار خانچرلی با اشاره به عملیات ویژه پلیس در روز اول سال جدید بیان داشت: در بازرسی از منزل قاچاقچیان، مقدار  یک تن و 160کیلوگرم حشیش و 76 کیلو و400 گرم  هروئین کشف شد.

رئیس پلیس غرب استان تهران تصریح کرد: در ادامه، مأموران انتظامی در دو عملیات دیگر موفق به دستگیری سر دسته این باند قاچاق موادمخدر به نام " بهرام" در اسلامشهر و همچنین دو تن از اعضای دیگر این باند شدند.
به گفته سردار خانچرلی در این عملیات ها، سه دستگاه خودرو هیوندا ای ایکس 55،  پراید و پژو 405  از قاچاقچیان توقیف و به همراه قاچاقچیان و موادمخدر مکشوفه به پلیس مبارزه با موادمخدر انتقال داده شدند و در این راستا پرونده قضایی تشکیل شده و تحت بررسی است.
 
 
کلمات کلیدی : کشف مواد مخدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.