نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446428
آموزش مراحل/
با این روش، سرعت اینترنت خود را افزایش دهید
بخش دانش و فناوری الف،29 بهمن95
با پیروی از این شیوه می توان مکان هایی که اتصال به اینترنت در آنجا به سرعت انجام می گیرد، پی برد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۹
 باشگاه خبرنگاران جوان ؛ هنگامی که با شبکه تلفن به اینترنت وصل می شوید، سرعت اینترنت در برخی مکان ها افزایش و در برخی مکان ها کاهش می یابد.

این امکان به گوشی های تلفن همراه آیفون اضافه شده تا کاربران به راحتی دریابند در چه مکان هایی سرعت اینترنت آنها بیشتر و در چه مکان هایی سرعت اینترنت آنها، کاهش می یابد.

 لازم نیست حتما گوشی آیفون داشته باشید کافی است در صفحه نمایشگر خود، اعداد و علائم  زیر را وارد کنید و سپس دکمه تماس را بزنید. بعد از تماس، صفحه ای بر گوشی شما ظاهرمی شود و در کنار کلمه "phone" عددی با علامت منفی است. این عدد نشان دهنده قدرت پوشش فعلی و سرعت اینترنت شما است.

از این رو بهتر است پیش از استفاده از اینترنت شماره مورد نظر را بگیرید و چنانچه کم ارزش ترین عدد بر بالای صفحه شما ظاهر شد، به اینترنت وصل شوید؛ زیرا در این حالت سرعت اینترنت شما بسیار بالا است.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+سرعت اینترنت
 
عدد نديده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۳:۱۶:۰۵
ببخشيد دقيقا منظورتان كدام اعداد بودند ؟؟؟؟من كه نديدم نكنه براي ديدن اين اعداد خلوصيت مي خواهد و ما نداريم يا اينكه شما از قلم انداخته ايد ؟؟؟؟؟ (4166241) (alef-3)
 
m.j
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۳:۳۳:۲۵
روش وارد كردن و دستور عمل مد نظر در اين خبر اعلام نشده است! (4166259) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۳:۵۱:۰۴
لازم نیست حتما گوشی آیفون داشته باشید کافی است در صفحه نمایشگر خود، اعداد و علائم زیر را وارد کنید و سپس دکمه تماس را بزنید. بعد از تماس، صفحه ای بر گوشی شما ظاهرمی شود و در کنار کلمه "phone" عددی با علامت منفی است. این عدد نشان دهنده قدرت پوشش فعلی و سرعت اینترنت شما است.
این اعداد و علادم چین؟؟؟؟ چرا تو خبرتون ننوشتین؟؟؟ (4166276) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته